Návrat vítěze

16.06.2013 -
Lukáš Nedělka přestoupil do nového týmu a zbrojí na letošní sezónu i když mu začátek sezóny komplikovalo zranění. Lukáš vyhrál v roce Classic cup 2008 (série dlouhých triatlonů)

1. Do jakého týmu jsi vstoupil?

Eleven - Rubena Test Team je název týmu, který mě vzal pod svá křídla a vlítl i se mnou do své první oficiální závodní sezony.:-) Mezi členy týmu patří takémnoho hvězd českého triatlonu, běhu nebo lyžování.

ELEVEN SPORTS

2. Jakému typu závodů se hodláš věnovat máš v týmu nějakou konkrétní roli a úkol?

Kdyby byl tento rozhovor psán v lednových či únorových dnech, napsal bych vše jinak, ale bohužel koncem února moje poslední tréninková vyjíždka na běžkách skončila pádem a poté dvou a půl měsíčním léčením bolavých zad a to se bohužel negativně podepsalo do mého závodního programu. 

Měl jsem velké plány a chtěl jsem se  vrátit na start dlouhých triatlonů a znovu ukázat, že nepatřím do starého železa :-)))) Ale bohužel.:-(  Ale i přes dvouměsíční výpadek se snažím vrátit zpátky a tréninkové manko pomalu "dohonit", takže rád bych se pokusil prodat svoji formu o trochu později a ukázat se na nějakém dlouhém triatlonu. Co se týká nějakých zvláštních úkolů v týmu. Dostali jsme my "Xterráci "volnou ruku, takže závodní program si volím sám a role a úkoly se rozdávat nemusely. Každej z nás v našem týmu je zkušený závodník, který chce dosáhnout nejlepšího výsledku na každém závodě a udělat dobrou vizitku pro svůj tým.

3. Jak probíhal casting do týmu?

Do týmu jsem se dostal nejen díky svým předchozím výsledkům, ale i po dlouhodobé spolupráci s Jirkou Výborou (šéfem a majitelem firmy Eleven). A díky předchozím dvou závodním rokům, v kterých mě firma Eleven materiálně podporovala, mi Jirka nabídl místečko ve svém  Eleven Rubena Test Teamu. Bylo to pro mě velké překvapení vidět jaká jména závodníků budou v tomto týmu společně se mnou. Bezesporu největší hvězdou týmu je Helena Erbenová, bývalá reprezentantka a olympionička v běžeckém lyžování, v současné době absolutní česká jednička a světová extra třída v terénním triatlonu Xterra. Dále potom Pavel Jindra, taktéž patřící v terénním triatlonu k české i evropské špičce. Sestry Loubkovy vynikající závodnice nejen na tratích Xterra. A já :-)))) bez komentáře :-)
Bikerskou část budou zastupovat známé tváře jako Ondřej Zelený, Zdeněk Vobecký, Petr Novotný nebo Jan Pithart a další...takže obsazení týmu velice slušné a už teď vidím jak "naše" růžové dresy nahánějí závodníkům strach a tak to doufám i zůstane :-))))

4. Jaké podmínky tým nabízí?

Tým mi nabídl kompletní materiální podporu na závodní sezónu a to nejen oblečením od firmy Eleven, ale i českým výrobcem pneumatik firmou Rubena, kde máme za úkol zároveň i tyto  produkty testovat. Dále ke sponzorům patří např brýle R2, nebo kola a rámové sady Amulet. Dále pak řada doplňků stravy Xpower od Aminostaru, helmy a obuv Giro.

5. Na jakém závodě tě potkáme v nejbližší době?

Rozhodně chci zajet některé závody krajského poháru tady na Vysočině a pokud vše půjde tak jak má, tak si zajet i nějakou tu půlku a především závody Xterra ČP, takže snad mi zdraví vydrží:-)


ELEVEN SPORTS

Lukáš Nedělka

Lukáš Nedělka

Lukáš Nedělka

Po zranění jsem sezónu zahájil 2. místem v závodě KP Vysočina v obci Martínkov

Hodnocení:
Přečteno 857x
RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
29.3.23Ideme si tak trochu vlastnou cestou. Říká trenér a otec v jedné osobě Jozef Vrábel
27.3.23Tereza Zimovjanová vstoupila do nové sezony 39.místem ve Světovém poháru na Novém Zélandu
16.3.23Mirinda “Rinny“ Carfrae se loučí se profesionální kariérou
11.3.23Rozhodčí Petr Mužíček nominován na olympiádu do Paříže!
8.3.23Gwen Jorgensen je zpět!
7.3.23Chybí nám osobnost, ke které by ostatní vzhlíželi, říká Jan Čelůstka
6.3.23Výsledkový servis
6.3.23Aquatlonový pohár zahájili vítězstvím Koblížek a Miklišová
2.3.23Alistair Brownlee jde zpět do akce!
24.2.23"Bolest v triatlonu v krásném prostředí - to je můj životabudič," říká Tomáš Langhammer