Šárka Grabmüllerová se umístila v anketě Jihočeský sportovec roku na čtvrtém místě.

8.01.2009 -
České Budějovice 8. 1. 2008 - Triatlonistka Šárka Grabmüllerová se umístila na krásném čtvrtém místě v anketě Jihočeský sportovec roku 2008.

Výsledky 44. ročníku prestižní ankety, jejím spolupořadateli jsou Deníky Bohemia a Krajský úřad Jihočeského kraje za podpory ČSTV, byly včera vyhlášeny v Domě kultury Metropol v Českých Budějovicích. Vyhlášení se zúčastnili sportovní novináři, zástupci krajské a obecní samosprávy v čele s hejtmanem kraje a primátorem města České Budějovice, dále sportovní funkcionáři a široká sportovní veřejnost.

Svěřenkyně triatlonového klubu B&H Triatlon České Budějovice žijící v Prachaticích zaujala v minulém roce hlavně svými kvalitními výkony v zimním triatlonu, kde vyhrála tři závody světového poháru a v celkovém hodnocení SP se umístila na čtvrtém místě, dobrých umístění dosáhla na ME v Rakousku, kde skončila šestá a na MS v Německu  na 7. místě. Je mistryně ČR v zimním triatlonu a vítězkou poháru ČR v zimním triatlonu. Špatně si nevedla ani v duatlonu, kde v ČP obsadila celkové 3. místo. Kvalitní výkony podávala i v triatlonových závodech.

Šárka Grabmüllerová se ocitla v skutku reprezentativní společnosti. Anketu vyhrál krasobruslař Tomáš Verner, na druhém místě je cyklistka Tereza Huříková a třetí byl hokejový brankář Roman Turek.

Miroslav Šimek, tiskový mluvčí Jihočeského triatlonového svazu


Hodnocení:
Přečteno 1733x

Komentáře

RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
1.2.23Úbytek odtrénovaných hodin naštěstí výkonnost neovlinil, říká Simona Křivánková
30.1.23České žně na Isramanu
28.1.23Stříbro! Marek Rauchfuss veze další medaili z mistrovství Evropy v zimním triatlonu
27.1.23Petr Soukup vybojoval stříbrnou medaili na XTERRA South Africa
25.1.23Stručný pohled do historie havajského Ironmana
22.1.23Trochu inspirace po Vánocích - somatotypy šampiónů
22.1.23Zásady sportovního tréninku.
29.5.22Triatlonista Grebík vstoupil do olympijské kvalifikace senzačním 7. místem na Světovém poháru! Volár obsadil na ME v super sprintu 15. místo
29.5.22Tituly zůstaly doma. Mistry ČR ve sprint triatlonu se na Brněnské přehradě stali Kočař a Hrušková
16.5.222 dny, 4 vítězství: triatlonista Grebík ovládl český šampionát v supersprintu