ČP Mělník

10.08.2004 -
Již po sedmé se sešlo kolem stovky triatlonisté při závodě Českého poháru v triatlonu V Mělníku. Po plavání v pískovně Baraba byl jako první V.Mašek (VŠ Plzeň). V cyklistické části se utvořila po první otočce na náměstí Míru silná sedmičlenná skupina a s nimi uvisela vedoucí žena Radka Vodičková. Z favoritů závodu chyběl ve skupině jen Honza Vodehnal. V závěrečném běhu začal udávat tempo Jan Jaňour a nenechal nikoho na pochybách , že jeho 2.místo z MR v Táboře z minulého týdne nebylo náhodné a bezpečně zvítězil. Jarda Šmíd se musel spokojit (Roman Táborský)
Již po sedmé se sešlo kolem stovky  triatlonisté při závodě Českého poháru v triatlonu V Mělníku.  Po plavání  v pískovně Baraba byl jako první V.Mašek (VŠ Plzeň). V cyklistické části se utvořila  po první otočce na náměstí Míru silná sedmičlenná skupina a s nimi uvisela vedoucí žena Radka Vodičková. Z favoritů závodu chyběl ve skupině jen  Honza Vodehnal. V závěrečném běhu začal udávat tempo Jan Jaňour a nenechal nikoho na pochybách , že jeho 2.místo z MR v Táboře z minulého týdne nebylo  náhodné a bezpečně zvítězil. Jarda Šmíd se musel spokojit s odstupem 8s  s druhým místem před třetím Martinem Matulou: V ženách zvítězila způsobem start a cíl Radka Vodičková, kdy nedala svým soupeřkám žádnou šanci.Závod měl pohodovou atmosféru a velkou diváckou kulisu. Pro 15 účastníku to bylo vůbec první seznámení s triatlonem a mohli se také těšit při slosování tomboly, kde hlavní cenou byli tři helmy Specialized. Výsledky firmou Sportis byli zpracovány chipovou technologii precizně.