Účastníci MS na startu v Plzni

14.05.2004 -
Rozličný program na následující týdny si naordinovali účastníci mistrovství světa v olympijském triatlonu na Madeiře. V úvodním podniku Českého poháru PRE Cup v Plzni se tuto neděli představí stříbrná medailistka v kategorii do 23 let Vendula Frintová a Michal Daněk. Lenka Radová si líže rány z pádu na kole, když ji ma Madeiře srazila Japonka. "Bok ještě bolí, někde se ukryji a budu trénovat. Chci jet Zundert, Světový pohár v (ČSTT Jaroslav Pomp)
Rozličný program na následující týdny si naordinovali účastníci mistrovství světa v olympijském triatlonu na Madeiře. V úvodním podniku Českého poháru PRE Cup v Plzni se tuto neděli představí stříbrná medailistka v kategorii do 23 let Vendula Frintová a Michal Daněk.


Lenka Radová si líže rány z pádu na kole, když ji ma Madeiře srazila Japonka. "Bok ještě bolí, někde se ukryji a budu trénovat. Chci jet Zundert, Světový pohár v Koreji. Trénink je nutný, chci v Koreji uspět a zejména se dobře připravit na olympiádu," uvedla Lenka Radová, která se chtěla představit i doma v Plzni. "Odřené koleno by v neoprénu asi hodně trpělo. Proto musím Plzeň oželet."

Kompletní olympijský čtyřlístek ve složení Lenka Radová, Renata Berková, Filip Ospalý a Martin Krňávek by se měl představit v závodě Světového poháru v Tiszaujvárosi.

Jan Řehula bude trénovat. "Kde budu závodit v tuto chvíli netuším, musím si sednout s trenérem a všechno promyslet. S olympiádou bohužel už moc počítat nemohu."

Lucie Zelenková po MS odpočívá, v Plzni se představí v roli kouče Míši Lukešové. "Budu si závod v Plzni vychutnávat. Co bude dál nevím, koncentrovala jsem se do této doby plně na světový šampionát, který mi nevyšel podle představ. Nevím."
Renata Berková chce do června závodit, pak měsíc trénovat a do konce srpna se opět rozzávodit. "Pojedu nějaké bikemaratony a Xterru, domácí poháry v Brně, Poděbradech a Liberec. Chci si zajet i Schliersee."


Zcela jasno má Filip Ospalý, přesný program startů je na jeho osobních webových stránkách. "Možná vynechám Poděbrady, ale jinak by to mělo odpovídat plánovaným startům. Budu jezdit jen po Evropě, ze Světových pohárů absolvuji jen Manchester," řekl Filip Ospalý.

Vendula Frintová se hodlá zaměřit na studium i závodit. "Závodit budu spíš doma, v zahraničí jen tam, kam se dá dojet autem."

Hodnocení:
Přečteno 47x

Komentáře

RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
7.4.24Drama a kontroverze na IRONMAN 70.3 Oceanside 2024: Vítězství Sanderse a Knibb a sporné diskvalifikace.
28.3.24Olympijský šermíř Beran ocenil železnou ženu z Havaje. Stala se sportovcem roku Prahy 14
20.3.24Ironman nedávno aktualizoval svá pravidla, přinášející několik významných změn.
11.3.24Dominance Ditleva a Lee zahájila éru T100 v Miami
2.3.24McKenna a Sodaro ovládli Ironman Nový Zéland
19.2.24Dříve stačilo do tepla jen jezdit a dnes by tam triatlonista pomalu měl bydlet celou zimu, říká Pavel Wohl
6.2.24Mistrovství světa Ironman 70.3 pro rok 2025 míří do Marbelly ve Španělsku
27.1.24Triatlonová komunita není aktuálně úplně kompaktní, rád bych naše prostředí více spojil, říká Petr Soukup
21.1.24Skvělé, že někteří profíci dají nahlédnout, jak trénují, říká Roman Procházka
10.1.24Luxusní kola si své zákazníky vždy najdou, říká mechanik Michal Kohoutek.