ME v dlouhém triatlonu - český team bere střibro

14.08.2003 -
Fredericia, Dánsko - První informace k nám dorazili od Petra Vabrouška z Dánska, kde se konalo premiérové Mistrovství Evropy v dlouhém triatlonu na tatích 4 - 120 - 30km. Družstvo českých reprezentantů ve složení Petr Vabroušek, Jan Vodehnal a Jan Wainer obsadilo 2. místo. V závodě družstev zvítězili domácí Dánové, třetí příčku obsadili Italové.
Fredericia, Dánsko - První informace k nám dorazili od Petra Vabrouška z Dánska, kde se konalo premiérové Mistrovství Evropy v dlouhém triatlonu na tatích 4 - 120 - 30km. Družstvo českých reprezentantů ve složení Petr Vabroušek, Jan Vodehnal a Jan Wainer obsadilo 2. místo. V závodě družstev zvítězili domácí Dánové, třetí příčku obsadili Italové.

V závodě jednotlivců zvítězil Dán T. Sindballe za 5:43:48, druhý dokončil Guido Gosselink (NED) 5:48:36 a třetí Gerrit Schellens (BEL) 5:49:32.