Krušnoman MTB Triatlon

25.06.2009 -
Ještě někteří z Vás mají v živé paměti duatlonový závod Krušnoman Long Distance Duathlon – 1. závod Classic Cupu - na Klínech a už jsem tu zase já, samozvolený a nikým neodvolatelný Krušnoman I. hlava duatlonem a triatlonem pomazaná.
Přicházím s nabídkou 8. ročníku Krušnoman Triatlon. Tak jako se duatlonový závod převlékl do nového kabátu s názvem Sportareál Klíny, tak i triatlon se letos převlékl do MTB podoby.

Krátce proč ta změna. Srpen není nekonečný, víkendů je omezený počet a Vaše síly nejsou taky nekonečný, tak 3 dlouhé, pěkné triatlony v srpnu (ŽELEZŇÁK, DOKSYMAN a PILMAN) a ještě k tomu Krušnoman Olympic, který se dá srovnat skoro s půlkou je pro ČR skoro dost. Tož ušetřím Vaše síly (pak že jsem sadomasochista a nelida:-)J ) a mezi ty dlouhé vložím REGENERAČNÍ, lehce rekreační závod - Krušnoman MTB Triatlon. Ono po Železňáku.cz nemá nikdo pár dní chuť sednou na silniční kolo, tak určitě rád další víkend sáhne po kole bikovém a pojede se projet. Speciálně biková trasa je dělaná pro nás, pro ty, kteří 99% jezdí na silničce a na bikovém kole se jedou projet maximálně s manželkou (manželem), přítelkyní (přítelem), milenkou (milencem) a svými dětmi.

Už distance závodu 0.6 km koupání v oprámu, 25 km cykloturistiky a 6 km lehkého joggingu hovoří sami za sebe. V cyklistice nepřijdete o Dlouhou Louku, akorát jí pojedete lesem po lesní silničce, lehce – někde více štěrkové, s výhledy, které stojí za to zastavit, pokochat se, prohodit pár slov se soupeři (možná se i s nimi vyfotit) a zase jet dál. Celá fotogalerie cyklistické trati (kilometr po kilometru) je na našem webu www.krusnoman.cz. Závěrečný jogging běh je akorát na pokecání se soupeři jak se každému hezky plavalo a že ta jízda na kole neměla chybu. Pak cíl a dobrý pocit z dobře stráveného dne.

Termín konání závodu je 15. srpna (sobota) 2009. Všechny ostatní informace včetně on-line přihlášky na webu již zmiňovaném. V ceně startovného bude triko od Reklamy 99 a jejího velkého šéfa Petra Švarce.

Kategorie závodu jsou již vypsány od 15-ti let, takže i ty mladší si mohou vyzkoušet co to je jet KRUŠNOMAN :-). Na startovce již je pár jmen a svojí účast i přislíbil matador Krušnomana Jan Wainer a určitě přemluvím i Lenku Fanturovou :-) a další co k nám často jezdí a že jich není málo. Oba dva (Jan W. a Lenka F.) jsou poslední vítězové Olympic triathlon Krušnoman 2008 a drží traťové rekordy. Mimochodem za 2 roky bude mít Krušnoman triatlon 10 let a už  nosím v hlavě pěknou „-atlonovou“ bejkárnu :-). Máte se na co těšit !!!!!


Krušnoman long distance


ředitel závodu

Hodnocení:
Přečteno 543x

Komentáře

RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
19.2.24Dříve stačilo do tepla jen jezdit a dnes by tam triatlonista pomalu měl bydlet celou zimu, říká Pavel Wohl
6.2.24Mistrovství světa Ironman 70.3 pro rok 2025 míří do Marbelly ve Španělsku
27.1.24Triatlonová komunita není aktuálně úplně kompaktní, rád bych naše prostředí více spojil, říká Petr Soukup
21.1.24Skvělé, že někteří profíci dají nahlédnout, jak trénují, říká Roman Procházka
10.1.24Luxusní kola si své zákazníky vždy najdou, říká mechanik Michal Kohoutek.
21.12.23Mým snem je účast na největším sportovním svátku světa, říká Tereza Zimovjanová
17.12.23Já zastávám názor, že Havaj je Havaj, říká Petr Lukosz
5.12.23Příští sezona bude poslední. Těším se na premiéru IM Hradec Králové, říká Tomáš Bednář
27.11.23Snažíme se kvalifikovat na olympiádu v Paříži 2024, říká Daniel Noah
17.11.23Příští rok se zaměřím na půlky, říká Jan Volár