E.ON XTERRA CZECH – Mistrovství Evropy 2004

22.06.2004 -
Tuto sobotu se koná v Hluboké nad Vltavou významná sportovní akce E.ON XTERRA Czech. Jde o Mistrovství Evropy v terénním triatlonu s účastí profesionálních i amatérských závodníků z celého světa. Sportovní areál v Podskalí zahájí svůj sportovní festival již v pátek, kdy v pět hodin odstartuje XTERRA CZECH RUN, tří a šestikilometrový běh pro veřejnost. Všichni, kdo si chtějí v pátek zazávodit se můžou zaregistrovat již od jedné hodiny ve sportovním areálu Hluboká nad Vltavou. (xterra.cz)
Tuto sobotu se koná v Hluboké nad Vltavou významná sportovní akce E.ON XTERRA Czech. Jde o Mistrovství Evropy v terénním triatlonu s účastí profesionálních i amatérských závodníků z celého světa. Sportovní areál v Podskalí zahájí svůj sportovní festival již v pátek, kdy v pět hodin odstartuje XTERRA CZECH RUN, tří a šestikilometrový  běh pro veřejnost. Všichni, kdo si chtějí v pátek zazávodit se můžou zaregistrovat již od jedné hodiny ve sportovním areálu Hluboká nad Vltavou.
 
Sobotní sportovní program začíná v deset hodin XTERROU Kid´s. Všechny děti od raného věku do 14let mají možnost změřit si svoje síli v běhu. Cena je připravena pro každého účastníka.
 
V pravé poledne vypukne Mistrovství Evropy E.ON XTERRA Czech  v kategoriích profesionálu a věkových kategoriích po pěti letech. Závodníci budou zastupovat minimálně 16 zemí. Českou republiku budou reprezentovat například 3. z olympiády Jan Řehula, nebo mistr světa v běhu na lyžích, Martin Koukal. Nejmladšímu účastníkovi je 15 let nejstaršímu 63.
 
V těsném závěsu se uskuteční závod tříčlenných štafet - plavce, cyklisty a běžce. Přihlásit se mohou další týmy přímo v místě závodu již od devíti hodin.
 
Přijďte si zazávodit nebo povzbudit naše reprezentanty.
 
Celá akce vyvrcholí večerní gala párty pod širým nebem s ohňostrojem a kapelami HEBEND a Bud. Pokud se chcete dozvědět více tak na stránkách www.xterra.cz.
Hodnocení:
Přečteno 100x

Komentáře

RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
19.2.24Dříve stačilo do tepla jen jezdit a dnes by tam triatlonista pomalu měl bydlet celou zimu, říká Pavel Wohl
6.2.24Mistrovství světa Ironman 70.3 pro rok 2025 míří do Marbelly ve Španělsku
27.1.24Triatlonová komunita není aktuálně úplně kompaktní, rád bych naše prostředí více spojil, říká Petr Soukup
21.1.24Skvělé, že někteří profíci dají nahlédnout, jak trénují, říká Roman Procházka
10.1.24Luxusní kola si své zákazníky vždy najdou, říká mechanik Michal Kohoutek.
21.12.23Mým snem je účast na největším sportovním svátku světa, říká Tereza Zimovjanová
17.12.23Já zastávám názor, že Havaj je Havaj, říká Petr Lukosz
5.12.23Příští sezona bude poslední. Těším se na premiéru IM Hradec Králové, říká Tomáš Bednář
27.11.23Snažíme se kvalifikovat na olympiádu v Paříži 2024, říká Daniel Noah
17.11.23Příští rok se zaměřím na půlky, říká Jan Volár