Xterra v Karlových Varech

21.04.2006 -
První ostrý závod XTERRA Czech Tour se kvapem blíží, již v sobotu 29. dubna se v Březové u Karlových Varů uskuteční tradiční závod na duatlonových tratích. Třetí ročník XTERRY v Karlových Varech se opět pojede jako mistrovství ČR v terénním duatlonu. Start a cíl závodu je opět v areálu hotelu Starý mlýn a také tratě kola a běhů zůstaly nezměněny. Závod se odehraje v lázeňských lesích, na tratích 6 km běh, 22 km MTB a 3 km běh. Tratě nejsou nijak extrémně náročné a závod si může vyzkoušet opravdu každý. Lahůdkou pro závodníky i diváky bude závěrečný patnáctimetrový brod přes říčku Teplou.

Zatím jediným vítězem Karlovarského závodu je Tomáš Jiránek, který ladí formu na Floridě. Cestu za dalším triumfem mu bude chtít znepříjemnit Jan Kubíček, vloni jej o téměř jisté vítězství připravil defekt na kole. Dalším kandidátem na vítězství bude František Žilák, vloni druhý Leoš Roušavý, cyklokrosař Václav Metlička a mnozí další, kteří se budou chtít po dlouhé zimě jistě ukázat v úvodním závodě letošní XTERRA Czech Tour. Mezi ženami bude obhajovat svůj loňský titul výborná zimní triatletka Šárka Grabmüllerová.

Na programu závodního dne bude také běžecký závod pro děti do 15 let, takže děti a manželky vezměte s sebou! Bližší informace o závodě naleznete na www.xterra.cz.

Text: Tomáš Báča a XTERRA

Hodnocení:
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
Xterra duatlonovým mistrem se stal Kubíček
MČR v terénním duatlonu na vlastní kůži
SOUVISEJÍCÍ ODKAZY
Xterra Czech Tour
Přečteno 246x

Komentáře

RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
1.2.23Úbytek odtrénovaných hodin naštěstí výkonnost neovlinil, říká Simona Křivánková
30.1.23České žně na Isramanu
28.1.23Stříbro! Marek Rauchfuss veze další medaili z mistrovství Evropy v zimním triatlonu
27.1.23Petr Soukup vybojoval stříbrnou medaili na XTERRA South Africa
25.1.23Stručný pohled do historie havajského Ironmana
22.1.23Trochu inspirace po Vánocích - somatotypy šampiónů
22.1.23Zásady sportovního tréninku.
29.5.22Triatlonista Grebík vstoupil do olympijské kvalifikace senzačním 7. místem na Světovém poháru! Volár obsadil na ME v super sprintu 15. místo
29.5.22Tituly zůstaly doma. Mistry ČR ve sprint triatlonu se na Brněnské přehradě stali Kočař a Hrušková
16.5.222 dny, 4 vítězství: triatlonista Grebík ovládl český šampionát v supersprintu