Aloha všem Xterrakům

25.10.2007 -
Honza Kubíček zdraví z Maui. Přede dvěma dny jsem tu šel test, zkusil jsem si, co si mohu v závodě dovolit. Těžký trénink. Když jsem běžel po motokrosové trati v buši, přehnalo se kolem mě asi šest motorek, patnáct minut trvalo, než se opadnul těžký oblak prachu.Vypadal jsem, jako kdybych se vyválel v bahně. Takže i na tréninku může být sranda.
Je nás asi deset čechů na hostelu, takže se nenudíme. Včera jsme dali beachvolejbal Karlovaráci proti zbytku světa. Naštěstí se nikdo z nás nezranil:-)

Počasí je nejpříjemnější za ty roky, vlahé noci, dobře se spí. Poprvé v životě jsem včera viděl lachtana, byla s ním sranda. Jinak kromě prasklého sedla a přespání v letištní hale, žádná divočina. Oprášil jsem své čtyři anglické věty a drtím o sto šest.-)
Jinak jsem byl navštívit Štěpána Kunu, autora těch všech pěkných fotek z Maui. Oženil se s Korejkou, fotografkou a usadil. Bylo to přátelské posezení u výborného salátu. Okusil jsem prvně čerstvého syrového tuňáka naloženého v sójové omáčce, tzv. POKE. Vynikající.
Včera jsme pozorovali nádherný západ slunce. Tohle loučení s dnem patří k zdejším tradičním rituálům, při nichž se tančí, medituje, zpívají ódy. Vše za doprovodu bubnů...

Ahojte a držte palec
Zdraví Honza Kubíček


Báča , Piloušek, Kubíček
Hodnocení:
Přečteno 524x

Komentáře

Pilda Reagovat
pilouch Reagovat
RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
1.2.23Úbytek odtrénovaných hodin naštěstí výkonnost neovlinil, říká Simona Křivánková
30.1.23České žně na Isramanu
28.1.23Stříbro! Marek Rauchfuss veze další medaili z mistrovství Evropy v zimním triatlonu
27.1.23Petr Soukup vybojoval stříbrnou medaili na XTERRA South Africa
25.1.23Stručný pohled do historie havajského Ironmana
22.1.23Trochu inspirace po Vánocích - somatotypy šampiónů
22.1.23Zásady sportovního tréninku.
29.5.22Triatlonista Grebík vstoupil do olympijské kvalifikace senzačním 7. místem na Světovém poháru! Volár obsadil na ME v super sprintu 15. místo
29.5.22Tituly zůstaly doma. Mistry ČR ve sprint triatlonu se na Brněnské přehradě stali Kočař a Hrušková
16.5.222 dny, 4 vítězství: triatlonista Grebík ovládl český šampionát v supersprintu