Kolesman 2006

26.09.2006 -
Vážení sportovci a sportovkyně účastníci akce KOLESMAN 06. Celodenní sportovně společenské akce se v dopoledním závodě zúčastnilo 113 závodníků v kategorii dětí. Nejvíce obsazená byla kategorie dětí do pěti let a to 52 účastníků, kde zvítězil Matyáš Licek z Pardubic. V průběhu dopoledne ještě děti zvládli projížďku na poníkovi a loutkové divadlo v podání Ivana Novotného, bubeníka hudební skupiny KANAPE.

V odpoledním závodě startovalo 64 závodníků a závodnic v kategorii dospělých. Prvenství vybojoval Zbyněk Kudrna před Antonínem Konopkou a Petrem Novotným. V kategorii žen byla nad očekávání hojná účast a do cíle doběhlo 11 odvážných žen v čele s Marcelou Ondráčkovou. Na druhé pozici doběhla Alena Ryznerová, které se letos podařilo zvítězit v Amatérském triatlonu na Konopáči. Třetí v cíli a bronzového Kolesmana získala Renata Kadlecová, též žena, která úspěšně dokončila i Amaterský triatlon na Konopáči.

Děkujeme Všem za poctivé výkony odvedené na trati, těm zdatnějším i za výkony na parketu při večerním tanci se skupinou KANAPE a těm nejodolnějším za dobré žaludky při večerním mini rautu. Celý program zajišťovalo 20 pořadatelů z řad zaměstnanců ČEZ, a. s., Elektrárny Chvaletice, která tuto akci pořádá. Zřejmě pěkné počasí přilákalo celkem 165 aktivních sportovců ,takže teď následuje oddech a snad příští rok, nashledanou na akci KOLESMAN 07.

Další informace a fotografie na stránkách pořadatele: www.amatersky.cz

Daniel Kus

Hodnocení:
Přečteno 643x

Komentáře

RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
1.2.23Úbytek odtrénovaných hodin naštěstí výkonnost neovlinil, říká Simona Křivánková
30.1.23České žně na Isramanu
28.1.23Stříbro! Marek Rauchfuss veze další medaili z mistrovství Evropy v zimním triatlonu
27.1.23Petr Soukup vybojoval stříbrnou medaili na XTERRA South Africa
25.1.23Stručný pohled do historie havajského Ironmana
22.1.23Trochu inspirace po Vánocích - somatotypy šampiónů
22.1.23Zásady sportovního tréninku.
29.5.22Triatlonista Grebík vstoupil do olympijské kvalifikace senzačním 7. místem na Světovém poháru! Volár obsadil na ME v super sprintu 15. místo
29.5.22Tituly zůstaly doma. Mistry ČR ve sprint triatlonu se na Brněnské přehradě stali Kočař a Hrušková
16.5.222 dny, 4 vítězství: triatlonista Grebík ovládl český šampionát v supersprintu