Duatlon KOLESMAN 2006 již za dveřmi

30.08.2006 -
Přípravy na KOLESMANA 2006 finišují. Již po osmé se sejdou zájemci o běh a cyklistiku 23. září v Kolesách u Kladrub nad Labem. Pořadatelům se podařilo pronajmout dostihový areál v oblíbeném termínu, i když je na závodišti stále více dostihových akcí.
Mnoho sportovců se sem rádo vrací pro krásné prostředí, zvláště kdo si udělá dopoledne čas a prohlédne si Kladrubské bělouše, koně ve stájích v Kolesách či oboru s muflony.
Vlastní závod mohou zkusit, jak začátečníci, tak závodníci věnující se duatlonu.

Tratě jsou zabezpečeny pořadatelskou službou vybavenou vysílačkami Motorola od firmy Konektel. V současné době je proškoleno 22 pořadatelů, kteří se těší na Vaší účast. Takže prosím přihlášky posílejte včas. Dle přihlášek zajišťujeme další služby - trička závodu, lehké závodní obědy a velikost čuníka na večerní grilování. Večerní program je divadlo a hudba s tancem.

Dopoledne pořádáme závod pro děti - běh po závodišti a jízda na terénním kole.Většinou je účast 60 dětí. Nejmenší jezdí za doprovodu rodičů (použít mohou cokoliv na kolečkách). Závod bývá brzy obsazen, proto kdo chcete přijet dopoledne i se svými dětmi přihlaste se nejlépe ihned. Průběžné startovní listiny všech kategorií jsou s precizností pořadatelům vlastní uvedeny na www.amatersky.cz

DAN KUS


přilba povinná...

Hodnocení:
SOUVISEJÍCÍ ODKAZY
PŘIHLÁŠKY NA KOLESMANA
Přečteno 511x

Komentáře

RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
8.2.23Mám radost, ale ambice směřovaly k nejvyššímu stupínku, říká Pavel Wohl
6.2.23Havaj pro ženy, Nice pro muže – model konání MS
1.2.23Úbytek odtrénovaných hodin naštěstí výkonnost neovlinil, říká Simona Křivánková
30.1.23České žně na Isramanu
28.1.23Stříbro! Marek Rauchfuss veze další medaili z mistrovství Evropy v zimním triatlonu
27.1.23Petr Soukup vybojoval stříbrnou medaili na XTERRA South Africa
25.1.23Stručný pohled do historie havajského Ironmana
22.1.23Trochu inspirace po Vánocích - somatotypy šampiónů
22.1.23Zásady sportovního tréninku.
29.5.22Triatlonista Grebík vstoupil do olympijské kvalifikace senzačním 7. místem na Světovém poháru! Volár obsadil na ME v super sprintu 15. místo