Krušnoman se již blíží

21.03.2011 -
Ještě něco kolem 60 dní zbývá do Ford Krušnoman Long Distance Duathlon 2011 a startovka se pomalu a jistě naplňuje a naplňuje a skoro se přelévá do stodoly a do chléva.
Jména jako Josef Svoboda (černý kůň závodu – Black Horse Race - BHR), bratři Procházkové či tandem Kašpárků z Pardubic slibují kvalitní podívanou. A to ještě okořeněno famózním běžcem a pořadatelem Klasik Duatlonu Petrem Švarcem – co víc si může oko a srdce duatlonisty přát. Svoji účast skrze email přislíbila i „trojka“ Zadák – Soukup – Cogan a věřím, že na Klíny dorazí i „trojka“ žen - setry Loubkovy Kateřina a Ivana a Jana Candrová .

Na Klínech na sjezdovkách se ještě vesele lyžuje a dostatek sněhu slibuje, že se bude ještě asi do 14.5.2011 lyžovat. Poté 15.5.2011 lyžaři půjčí sjezdovku duatlonistům.

První a asi nejdůležitější informace je, že do konce března je ještě startovné za 850,-Kč, pak se bude zvyšovat úměrně okolní teplotě vzduchu, tlaku a průtoku Labe v Ústí nad Labem ve 13:00 hodin, neboli stoupne na 1.000,- Kč.

Druhá, neméně důležitá informace je ta, že pokud chcete ubytování přímo v místě dění – máte poslední možnost na rezervaci v hotelu Emeran na Klínech. Nutné při přihlašování pobytu uvést, že patříte k závodu a jste závodníci. Pokud zde nepochodíte, protože kapacita hotelu není nafukovací, obraťte se na  Penzion Hračkárna v Českém Jiřetíně – majitelka bývalá triatlonistka.

Změna oproti loňsku je na první pohled jasná. Zkrácená cyklistika, nikoliv převýšení. První běh bude po trati běžecko-lyžařského závodu „Klínská Noc“, neboli 2x okruh oranžový okolo Mračného vrchu. Druhý běh zůstává v „klasice“.

Ceny, finisherské medaile, medaile pro první tři v kategorii udělané ve speciálním provedení – to tu ještě nebylo. Pasta Party před závodem v sobotu, včetně podrobné rozpravy. V neděli pak těsně před startem velmi rychlá, stručná rozprava (doporučuji sobotní rozpravu) a pak po závodě opět každý na stravenku výběr jídla z místní restaurace. Občerstvení z domácí kuchyně Made in Krušnoman. Finisher trika od Reklamy 99 – to vše připraveno.

Takže 14.-15.5.2011 na Klínech a věci na duatlon a pořádnou lyžovačku s sebou.

Krušnoman – „víc než duatlon…“

Přihláška na www.krusnoman.cz .

Hodnocení:
Přečteno 682x

Komentáře

RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
8.2.23Mám radost, ale ambice směřovaly k nejvyššímu stupínku, říká Pavel Wohl
6.2.23Havaj pro ženy, Nice pro muže – model konání MS
1.2.23Úbytek odtrénovaných hodin naštěstí výkonnost neovlinil, říká Simona Křivánková
30.1.23České žně na Isramanu
28.1.23Stříbro! Marek Rauchfuss veze další medaili z mistrovství Evropy v zimním triatlonu
27.1.23Petr Soukup vybojoval stříbrnou medaili na XTERRA South Africa
25.1.23Stručný pohled do historie havajského Ironmana
22.1.23Trochu inspirace po Vánocích - somatotypy šampiónů
22.1.23Zásady sportovního tréninku.
29.5.22Triatlonista Grebík vstoupil do olympijské kvalifikace senzačním 7. místem na Světovém poháru! Volár obsadil na ME v super sprintu 15. místo