4. ročník Jabloneckého zimního triatlonu zalitý sluncem

30.01.2011 -
V sobotu proběhl již 4. ročník Jabloneckého zimního triatlonu tentokrát v areálu Břízky blízko Jablonecké přehrady.

V sobotu proběhl již 4. ročník Jabloneckého zimního triatlonu tentokrát v areálu Břízky blízko Jablonecké přehrady. Účast byla rekordní, pravděpodobně také díky krásnému slunečnému počasí. Byly obsazeny všechny kategorie včetně těch nejmladších. V kategorii žen opět kralovala vítězka všech ročníků Šárka Grabmüllerová následovaná velkou jabloneckou nadějí Petrou Kuříkovou a sestrami Loubkovými. Mezi muži sice dojel první Michal Kaněra, ale po podání protestu proti jízdě s rozepnutým řemínkem u přilby byl dodatečně diskvalifikován a vítězem se stal Pavel Jindra před Honzou Kubíčkem a Martinem Huškem. Novinkou byla kategorie rodin, kde  mistryněmi ČR pro letošní rok jsou sestry Loubkovy před velmi početnou rodinou Štěpánkových a místními sportovními matadory Karlem a Michalem Franckovými. Náročné, ale bezpečné tratě prověřily připravenost závodníků a před pořadatele postavily otázku: co změnit příští rok, aby byly účast a spokojenost závodníků ještě větší.

Takže v jubilejním pátém ročníku se těšíme na shledanou a připravujte se na Jablonecký aquatlon.