Pocity pořadatelovy (a zároveň závodníkovy) týden před zimním triatlonem

3.02.2010 -
Jablonecký zimní triaton: Sobota 23. 1. Je to dobrý, (skoro) všechno je zajištěný, pár lidí je přihlášených (ještě je čas:o)), sněhu tak akorát. Bude to O.K.
Neděle 24. 1. 
Je to dobrý, (téměř) všechno zajištěný (co není, dodělá se začátkem týdne), schůze pořadatelů probíhá konstruktivně - všichni přišli, nebo aspoň oznámili, že na závody  přijdou.

Pondělí 25. 1.
Je to bomba!!! Trať je skvělá, skoro celý(tak bez 100m) se to nechá jet na kole, běh je úplně v poho a lyže nejsou problém.Já se snad začínám těšit :o) !!!

 
Úterý 26. 1.
Je to malinko jinak! Šéf SKI klubu se vzácně shodl se šéfem SKP a sdělují mi, že rozhodně nesmíme běhat ani jezdit po tratích. Sněhu je málo a mohlo by to znamenat následně velké problémy v tréninku lyžařů a biatlonistů. Chvíli blbý, ale pak lepší - přece se to nechá vymyslet tak, abychom si vzájemně vyhověli. Všechno beru, oni jsou tu "doma", oni se o to starají a já jsem rád, že nám to tu půjčí.
 
Středa 27.1. 
Mám to !!! Malá úprava trati a všechno bude ke všeobecné spokojenosti. Půjde to dobře. Ceny už mám skoro doma. Přihlášky se množí (mohly by se množit rychleji, ale to bylo loni i předloni stejný). Akorát by se nemuseli odhlašovat pořadatelé(nemoci, manželky, další rodinné radosti, atd). No nic, některý sehnali náhradu, za některý seženu náhradu  já Hlavně, aby vydrželo počasí. Na předpověď se radši nedívám, stejně s tím nic nenadělám. Ono to vyjde!!!
 
Čtvrtek 28.1.
Tak to je v ...... !!!!!! To snad není možný!!! No je fakt, že začátkem roku jsem nadával, že je málo sněhu, ale snad jsem nenadával tak moc ! Tohle jste teda fakt přehnali!!! (bacha, jen se nerouhat!) Ale snad nebude tak zle, je teprv ráno. Přes den to přestane, párkrát se to projede a vono to pude. K....., nepřestává, ten bílej sajrajt furt padá!!! Ještě dovízt poslední ceny (Tím městem se fakt nedá jezdit..., To jsem zvědav, jestli je budu mít komu dát...). Ale dyť musí někdy přestat!!!
 
Pátek 29.1.
Nemusí :-((( !!! Tak to fakt nepude, přeci je nevyženem do tohodle !!! Všechno jinak, tratě vymyšlený měsíce dopředu zrušit, všechno zjednodušit, sehnat skútr a projíždět, ono si to sedne (a pořád se nějaký "zoufalci" přihlašujou, odkud jsou ???). Tak projít novou trať. No, nebude to pro měkkouše, ale takový se na tohle nehlásej a víc fakt udělat nejde!
 
Sobota 30.1.
6:00  Zázrak! Nepadá ! No, aspoň to! Tak rychle nahoru a zachránit, co se zachránit dá. Skvělý, stadion je projetej, jak jsme se domluvili, tak honem na depo. A znovu projíždět skútrem běh a začátek kola, snad si to sedne! Kdy se vrátí ta rolba z magistrály?!? Ještě potřebujem pár úprav a hrabičkama to nepůjde:-). Sláva, je tady! Lidi přicházej, vše vypadá hezky - sluníčko, krásně upravený stadion s depem, skútrem protažená trať běhu a začátku kola (zbytek je po silnici, to bude v pohodě), hudba hraje pečlivě vybrané songy (metal, hardcore a další žánrově odpovídající styly), prostě idylka:o) !
13:30 - ukončení prezentace, rozprava. Všichni souhlasně pokyvují, že jsou fakt mimořádně těžký pomínky (fakt tvrďáci)
a jsou připravený na všechno (no, uvidíme)
 
13:50 - tak rychle převlíknout, věci v depu snad mám a START !

A pak už to znáte. A kdo to nezná, tak přijeďte za rok do Jablonce! Ale to budeme zase o něco líp připravení. Např. vyhlášení bude daleko dřív, aby se nemuselo tak dlouho čekat. Pro případ takovéhle náhlé sněhové nadílky budeme mít připraveno řešení (pravděpodobně start dole u přehrady u vypluhovaných silnic a chodníků) a v  bufetu bude fungující pípa po celou dobu po závodech (doplnit ionty je nutné) ! Nemůžeme být hned dokonalí. Ale taky nechceme ztratit zájem nadšenců. Překonat  stovku účastníků by bylo skvělý a to musí být ryzí amatéři. Profíků je u nás asi 5. No, to jsem trochu přehnal - tak profík žádnej a specialisti 3  (ahoj Šárko, Pavle, Ivoši :o)) , doufám, že přijedete za rok zas a s vámi ta stovka nadšenců. My tam budem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (Nadšení a skvělí pořadatelé, kterým tímto moc děkuju a těšíme se s nimi na vás nejen za rok, ale na dalších akcích MULTIMANa 2010!!!).

P.S. Málem bych zapomněl ještě na 2 specialisty na ztt, kteří se letos nemohli zúčastnit, takže tam snad i s Katkou a Honzou za rok budeme všichni (100 účastníků Jabloneckého zimního triatlonu 2011!!!!!!!!!!!! :-) ).

www.multiman.cz 

Hodnocení:
Přečteno 606x

Komentáře

video Reagovat
RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
6.2.23Havaj pro ženy, Nice pro muže – model konání MS
1.2.23Úbytek odtrénovaných hodin naštěstí výkonnost neovlinil, říká Simona Křivánková
30.1.23České žně na Isramanu
28.1.23Stříbro! Marek Rauchfuss veze další medaili z mistrovství Evropy v zimním triatlonu
27.1.23Petr Soukup vybojoval stříbrnou medaili na XTERRA South Africa
25.1.23Stručný pohled do historie havajského Ironmana
22.1.23Trochu inspirace po Vánocích - somatotypy šampiónů
22.1.23Zásady sportovního tréninku.
29.5.22Triatlonista Grebík vstoupil do olympijské kvalifikace senzačním 7. místem na Světovém poháru! Volár obsadil na ME v super sprintu 15. místo
29.5.22Tituly zůstaly doma. Mistry ČR ve sprint triatlonu se na Brněnské přehradě stali Kočař a Hrušková