Triatlonista roku bude. Jiný. Větší!

14.01.2005 -
Triatlonista roku bude. Jiný. Větší!.TriatlonKaždým dnem vám teď zamíří do schránky anketní lístek. Pokud ho vrátíte zpět odesílateli, váš hlas rozhodne o titulu Triatlonisty roku 2004. Roku, v němž úspěchů nebylo tolik, jak jsme byli zvyklí. Ale určitě si na ně vzpomenete. Tradiční anketa, kterou už podvanácté pořádá sportovní novinář Tomáš Nohejl, mění podruhé v historii tvář.
Každým dnem vám teď zamíří do schránky anketní lístek. Pokud ho vrátíte zpět odesílateli, váš hlas rozhodne o titulu Triatlonisty roku 2004. Roku, v němž úspěchů nebylo tolik, jak jsme byli zvyklí. Ale určitě si na ně vzpomenete.
 
Tradiční anketa, kterou už podvanácté pořádá sportovní novinář Tomáš Nohejl, mění podruhé v historii tvář. Tipuje se absolutní vítěz (a pořadí dalších čtrnácti sportovců) velké triatlonové - nebo multisportovní chcete-li - rodiny.
Cílem změny je oživení ankety, semknutí všech triatlonových odrůd a zvýšení prestiže krále. Ceníte si víc Vabrouškova pětadvacátého místa na havajském Ironmanovi, Frintové pozice vicemistryně Evropy v duatlonu, nebo Ospalého dalšího akademického mistra světa na olympijské trati?
To je zapeklitá otázka, což?
 
Z kompletního žebříčku se pak vytáhnou nejlepší v jednotlivých disciplínách - olympijském triatlonu, dlouhém triatlonu, Xteře, duatlonu, zimním triatlonu a kvadriatlonu, muži i ženy. Zůstávají zvláštní kategorie Objev, Trenér a Akce roku.
 
Kdo hlasuje? Každý klub, registrovaný v Českém svazu triatlonu a novináři zabývající se triatlonem. Lístky odešly na téměř 250 adres.
Slavnostní vyhlášení proběhne 10. února v Praze.
Mediálním partnerem je www.s3r.cz.
Hodnocení:
Přečteno 421x

Komentáře

RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
17.6.24Generálku na MS v Nice ukořistila Charles, Besperát fantasticky druhá
9.6.24T100 - Napínavý souboj generací a dominance Knibb
28.5.24Český triatlon míří do Paříže! Petra Kuříková uspěla v náročné kvalifikaci
21.5.24Evropské triatlonové eposy: Lanzarote a Šamorín
28.4.24IRONMAN Texas ovládli Hermandez a Matthews, Jana Richtrová ovládla AG
26.4.24Výsledkový servis
17.4.24Youri Keulen a Ashleigh Gentle ovládli triatlon Singapore T100
7.4.24Drama a kontroverze na IRONMAN 70.3 Oceanside 2024: Vítězství Sanderse a Knibb a sporné diskvalifikace.
28.3.24Olympijský šermíř Beran ocenil železnou ženu z Havaje. Stala se sportovcem roku Prahy 14
20.3.24Ironman nedávno aktualizoval svá pravidla, přinášející několik významných změn.