Výsledky ankety triatlonista roku 2003

10.03.2004 -
Triatlonista roku - Cena firmy Cyklomax 1. Filip Ospalý (Olympo Brno) 241 2. Martin Krňávek (Olympo Brno) 203 3. Jan Řehula (Author TT) 188 4. Michal Daněk (Olympo Brno) 88 5. Tomáš Klíma (Olympo Brno) 22

Triatlonista roku - Cena firmy Cyklomax

1. Filip Ospalý (Olympo Brno)                                   241

2. Martin Krňávek Olympo Brno)                                203

3. Jan Řehula (Author TT team)                                 188

4. Michal Daněk (Olympo Brno)                                 88

5. Tomáš Klíma (Olympo Brno)                                 22

6. Milan Kulman (Kovosvit Tábor)                               16

7. Martin Koukal (Axiom Orbit)                                  .9

8. Petr Vabroušek (Author TT team)                           7

9. Martin Pejsar (Labe tri klub)                                  5

Zbyněk Švehla (Delta team Praha)                             5

11. Petr Vejvoda (Toyota Nescar Liberec)                   4

12. Martin Matula (Kovosvit Tábor/Enervit team)          3

Tomáš Petr (Diana Praha)                                         3

Michal Piloušek (Xterra team Hluboká)                       3

František Žilák (Redpoint Teplice n. M.)                     3

16. Petr Bureš (Acis Plzeň)                                      2

Tomáš Kypta (Slávia VŠ Plzeň)                                 2

Jan Vodehnal (Labe tri klub)                                      2

19. Petr Kučera (Atex Tufo Brno)                               1

......Pavel Paták (Diana Praha)                                  1

neuděleno 70 bodů

 

Triatlonistka roku - Cena firmy Granát

1. Lenka Radová (Olympo Brno)                                155

2. Renata Berková (Olympo Brno)                              69

3. Vendula Frintová (Labe tri club)                              45

4. Lucie Zelenková (TT Centrum Praha)                      35

5. Vendula Trnková (Author TT team)                         14

6. Gabriela Loskotová (Axiom Orbit)                           4

7. Šárka Grabmu¨llerová (B+H České Budějovice)       3

Jana Chocholová (Xterra team Hluboká)                      3

Anna Šupinová (TT Centrum Praha)                           3

10. Lenka Hampejsová (Sportprestiž Praha)               2

11. Tereza Macel (Author TT team)                            1

Kája Polívková (Gary Fisher)                                     1

neuděleno 12 bodů

 

Ironman roku - Cena značky Author

1. Petr Vabroušek (Author TT team)                           154

2. Jan Strangmüller (Author TT team)                         56,5

3. Jan Vodehnal (Labe tri club)                                  51

4. Zbyněk Švehla (Delta team Praha)                         26,5

5. Tomáš Petr (Diana Praha)                                     14

6. Gabriela Loskotová (Axiom Orbit)                           7

7. Pavel Kašpárek (Ironman Sudoměř).                      4

8. Michal Piloušek (Xterra team Hluboká)                   3

9. Lukáš Vrobel (Atex Tufo Zlín)                                 1

Jana Zimmelová (B+H České Budějovice)                   1

neuděleno 16 bodů

 

Objev roku - Cena značky Orca

1. Vendula Frintová (Labe tri club)                              20

2. Radka Vodičková (Bižuterie Jablonec)                    4

Jakub Merten (Sportprestiž Praha)                             4

4. Přemysl Švarc (Slávia VŠ Plzeň)                           3

5. Jiří Hampejs (Sportprestiž Praha)                           2

Tomáš Klíma (Olympo Brno)                                     2

Martin Koukal (Axiom Orbit)                                      2

8. Pavel Cikrt (Delta team Praha)                               1

Filip Dvořák (TC Dvořák České Budějovice                  1

Michal Gondek (Yogi racing Ostrava)                         1

Ondřej Horák (SK Vyhlídka Šternberk)                       1

Michal Kumstát (TT Prostějov)                                   1

Tomáš Kypta (Slávia VŠ Plzeň)                                 1

Gabriela Loskotová (Axiom Orbit)                              1

Tereza Macel (Author TT team)                                 1

Zdeněk Moravčík (TTC Litomyšl)                                1

Antonín Mráz (DGP Toi Toi)                                      1

.......Petr Slamiak (Sportprestiž Praha)                      .1

Jan Vodehnal (Labe tri club)                                      1

Jan Wainer (TT Loko Beroun)                                    1

František Žilák (Redpoint Teplice n. M.                      1

neuděleno 6 bodů

 

Duatlonista roku - Cena firmy Komaconsulting

1. Daniel Fekl (Author team Praha)                            143

2. Jan Kubíček (Junior team 2008)                             76

3. Petr Minařík (Atex Tufo Zlín)                                  29

4. Zdeněk Moravčík (TTC Litomyšl)                            22

5. Petr Kasl (SK TT Chodová Planá)                          21

6. Štěpán Chroustovský (Bižuterie Jablonec)              5

7. Aleš Dedek (Atex Tufo Zlín)                                   4

8. Ondřej Horák (SK Vyhlídka Šternberk)                   2

Aleš Láník (JPK Axis Jihlava)                                    2

Přemysl Švarc (Slávia VŠ Plzeň)                               2

11. Miloš Fox (Mizuno/TC Příbram)                            1

neuděleno 42 bodů

 

Duatlonistka roku - Cena značky Chung Shi

1. Gabriela Loskotová (Axiom Orbit)                           117

2. Šárka Grabmu¨llerová (B+H České Budějovice)       64

3. Ladislava Císařovská (R-team Praha)                     26

4. Eva Skalníková (SK Nové Město na Moravě)           24

5. Růžena Randáková (AC Start Karlovy Vary)            12

6. Jana Zimmelová (B+H České Budějovice)               7

7. Kája Polívková (Gary Fisher)                                  1

neuděleno 96 bodů

 

Kvadriatlonista roku - Cena firmy Alpisport

1. Miroslav Podborský (Deníky Bohemia)                   144

2. Radan Pazderka (BK Děčín/Deníky Bohemia)         78

3. Jan Kolanda (Team 007 Praha)                              26

4. Leoš Roušavý (Deníky Bohemia)                            9

5. Lukáš Matys (RTP Děčín)                                      6

...Jan Zima (Sokol Hradec Králové)                             6

7. Petr Polívka (Sportprestiž Praha)                            5

neuděleno 72 bodů

 

Kvadriatlonistka roku - Cena značky Northwave

1. Šárka Skalická (Sokol Hradec Králové)                  126

2. Ilona Škálová (RTP Děčín)                                     72

3. Alena Dufková (Spartak Modřany)                          12

Kája Polívková (Gary Fisher)                                     12

5. Jana Obermannová (RTP Děčín)                             8

6. Kateřina Pánková (Team 007 Praha)                       3

7. Eva Kovářová (AC Start Karlovy Vary)                     1

Jana Zimmelová (B+H České Budějovice)                   1

neděleno 100 bodů

 

Akce roku - Cena firmy Victoria

1. Xterra Hluboká                                                     10

2. VC PRE - Světový pohár Praha                              7

ME Karlovy Vary                                                      7

4. Duatlon Český Krumlov                                         3

Triatlon Brno                                                            3

6. Dama sport duatlon Šumperk                                2

Triatlon Přindá                                                         2

Dlouhý triatlon Doksy                                               2

seriál Xterra Czech tour                                            2

10. Dubnová Valná hromada ČSTT                             1

tzv. mimořádná valná hromada (červen)                      1

kniha Triatlon                                                           1

mocenský boj funkcionářů                                        1

pořadatelé rušící závody Českého poháru                   1

Moraviaman Otrokovice                                             1

Dřevěný muž Luka nad Jihlavou                                 1

Bělohradský triatlon                                                 1

Triatlonové naděje                                                    1

Kvadriatlon Sedlčany                                                1

Triatlon Plzeň                                                          1

Velká cena Kovosvitu Tábor                                      1

Pilman triatlon                                                         1

neuděleno 8 bodů

 

Trenér roku - Cena firmy Arena Praha

1. Jiří Seidl (TT Pardubice)                                         10

2. Jan Suchý (Triatlon Praha-Háje)                               7

3. Jiří Jelínek (TK Opava)                                            4

4. Jan.Vaněk (TC Vaněk Jindřichův Hradec)                 3

5. Radek Cingálek (Korea)                                         2

Jaroslav Formánek (Labe tri club)                               2

Josef Mužíček (Bižuterie Jablonec)                            2

Pavel Valenta (Sporton Šumperk)                              2

Zbyšek Zeman (Slávia VŠ Plzeň)                               2

10. Rudolf Slaba (TT Tálín)                                        1

Michal Piloušek (XPG Hluboká)                                 1

Alexandr Matulka (Stříbro)                                         1

David Vacula (Didi team Ostrava)                               1

Jaroslav Schmied (Xterra teamHluboká)                      1

Jiří Trnka (Sportprestiž Praha)                                   1

Pavel Vavruška (Aces team Karlovy Vary)                  1

neuděleno 18 bodů

Hodnocení:
Přečteno 839x

Komentáře

RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
17.6.24Generálku na MS v Nice ukořistila Charles, Besperát fantasticky druhá
9.6.24T100 - Napínavý souboj generací a dominance Knibb
28.5.24Český triatlon míří do Paříže! Petra Kuříková uspěla v náročné kvalifikaci
21.5.24Evropské triatlonové eposy: Lanzarote a Šamorín
28.4.24IRONMAN Texas ovládli Hermandez a Matthews, Jana Richtrová ovládla AG
26.4.24Výsledkový servis
17.4.24Youri Keulen a Ashleigh Gentle ovládli triatlon Singapore T100
7.4.24Drama a kontroverze na IRONMAN 70.3 Oceanside 2024: Vítězství Sanderse a Knibb a sporné diskvalifikace.
28.3.24Olympijský šermíř Beran ocenil železnou ženu z Havaje. Stala se sportovcem roku Prahy 14
20.3.24Ironman nedávno aktualizoval svá pravidla, přinášející několik významných změn.