Tonův deník 6 - Clint Eastwood

24.10.2003 -
Maui vítá Xterráky. Za rok je zase krásnější, voňavější a dražší.Na Makeně, vyhlášené světové pláži číslo jedna, fotili modelky. To byla vskutku smrtelná kombinace. Přijeli jsme domů za tmy.Trať kola na úpatí sopky Halaekaly zůstává uzavřená, ale máme tajné zdroje. Sopečný písek a šutry nejsou oranžové, ale zhnědlé slunečním žárem. A trnů kiowe se urodilo víc než loni. Větších a ostřejších. Ale prý bude v neděli možná pršet, takže je to spláchne.
Maui vítá Xterráky. Za rok je zase krásnější, voňavější a dražší.
Na Makeně, vyhlášené světové pláži číslo jedna, fotili modelky. To byla vskutku smrtelná kombinace. Přijeli jsme domů za tmy.

Trať kola na úpatí sopky Halaekaly zůstává uzavřená, ale máme tajné zdroje. Sopečný písek a šutry nejsou oranžové, ale zhnědlé slunečním žárem. A trnů kiowe se urodilo víc než loni. Větších a ostřejších. Ale prý bude v neděli možná pršet, takže je to spláchne.

Staví se všude, kde to jde. Asi dva kilometry před cílem je totálně rozvrtaná silnice, neboť tam buduje své rozlehlé sídlo pistolník Clint Eastwood. No aspoň to bude pravý terénní běh v místech, kde už se to žehlilo jen po asfaltu a cestičkách mezi luxusními golfovými hřišti. Tam ještě dnes hlídali chlápci z ochranek – se sluchátky v uších, černých brýlích a kvérem v kalhotách. „No bike routes,“ řvali nekompromisně.

Radši jsme to otočili. Spravedlivý šerif Clint Eastwood nebyl doma.

Hodnocení:
Přečteno 60x

Komentáře

RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
1.2.23Úbytek odtrénovaných hodin naštěstí výkonnost neovlinil, říká Simona Křivánková
30.1.23České žně na Isramanu
28.1.23Stříbro! Marek Rauchfuss veze další medaili z mistrovství Evropy v zimním triatlonu
27.1.23Petr Soukup vybojoval stříbrnou medaili na XTERRA South Africa
25.1.23Stručný pohled do historie havajského Ironmana
22.1.23Trochu inspirace po Vánocích - somatotypy šampiónů
22.1.23Zásady sportovního tréninku.
29.5.22Triatlonista Grebík vstoupil do olympijské kvalifikace senzačním 7. místem na Světovém poháru! Volár obsadil na ME v super sprintu 15. místo
29.5.22Tituly zůstaly doma. Mistry ČR ve sprint triatlonu se na Brněnské přehradě stali Kočař a Hrušková
16.5.222 dny, 4 vítězství: triatlonista Grebík ovládl český šampionát v supersprintu