MČR v duatlonu - Horní Počernice

23.05.2006 -
Triatlonový oddíl TRI SKI Horní Počernice zve všechny přátele běhu a cyklistiky na již 6. ročník Počernického duatlonu. Bude se konat v neděli 28. května 2006 tradičně v Horních Počernicích u Svépravického rybníka, na rozhraní Černého Mostu, Horních a Dolních Počernic. Stejně jako vloni bude Počernický duatlon otevřeným závodem, to znamená, že se ho budou moci zúčastnit všichni zájemci z řad dětí, ale i dospělých. Ve své šestileté tradici bude totiž podruhé vyhlášen i pro dorostence, juniory a starší závodníky.
Pro žákovské kategorie to bude velmi důležitý závod, protože se zde bude soutěžit o tituly mistrů České republiky 2006 v duatlonu žactva. Samozřejmě mimo mistrovských trikotů se budou rozdělovat i body do Českého poháru ČSTT 2006 v duatlonu žactva, dorostu i juniorů a body do Pražského poháru v triatlonu 2006. Z toho důvodu očekáváme hojnou účast závodníků z celé České republiky stejně, jako tomu vždy bylo v minulých ročnících.

Tratě mistrovského závodu žactva budou pro mladší žáky dlouhé 2 km běh - 8km kolo –1 km běh, pro starší žáky 3 km běh - 12 km kolo – 1,5 km běh. Dorostenci, junioři a dospělí poměří síly na trati 5 km běh – 20 km kolo – 2,5 km běh. Bude připraven i závod pro nejmladší sportovce v kategorii benjamínků. První sportovci se vydají na trať přibližně v 9,30 hodin.

Záštitu nad závodem převzal starosta Místní části Praha 20 - Horní Počernice pan Ivan Liška. Hlavním sponzorem závodu i oddílu je firma PPL Professional Parcel Logistic. Vítězové jednotlivých kategorií získají medaile a věcné ceny od sponzorů z Horních Počernic a okolí. V minulých ročnících to byly firmy EGLO, Cyklo Počernice, Pekařství Moravec, ABO Servis, Alto s.r.o. a řada dalších.  Rádi uvítáme jednotlivce, firmy i nové zájemce o tento sport, kteří se budou chtít přípravy, realizace i vlastního závodu zúčastnit.

Bližší informace o minulých ročnících je možné získat na internetových stránkách pořádajícího oddílu TRI SKI HP http://www.volny.cz/triskihp. Na stejných stránkách můžete nalézt i mnoho informací ze života triatlonového oddílu a fotografií ze závodů.

Zájemci,  kteří nemají přístup na internet, mohou požádat o propozice a více informací  na telefonních číslech 605 115 068 , 281 911 025  nebo na e-mailové adrese: vanandrs@volny.cz.
Hodnocení:
SOUVISEJÍCÍ ODKAZY
TRI SKI Horní Počernice
Přečteno 933x

Komentáře

RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
1.2.23Úbytek odtrénovaných hodin naštěstí výkonnost neovlinil, říká Simona Křivánková
30.1.23České žně na Isramanu
28.1.23Stříbro! Marek Rauchfuss veze další medaili z mistrovství Evropy v zimním triatlonu
27.1.23Petr Soukup vybojoval stříbrnou medaili na XTERRA South Africa
25.1.23Stručný pohled do historie havajského Ironmana
22.1.23Trochu inspirace po Vánocích - somatotypy šampiónů
22.1.23Zásady sportovního tréninku.
29.5.22Triatlonista Grebík vstoupil do olympijské kvalifikace senzačním 7. místem na Světovém poháru! Volár obsadil na ME v super sprintu 15. místo
29.5.22Tituly zůstaly doma. Mistry ČR ve sprint triatlonu se na Brněnské přehradě stali Kočař a Hrušková
16.5.222 dny, 4 vítězství: triatlonista Grebík ovládl český šampionát v supersprintu