MČR v duatlonu - Horní Počernice

23.05.2006 -
Triatlonový oddíl TRI SKI Horní Počernice zve všechny přátele běhu a cyklistiky na již 6. ročník Počernického duatlonu. Bude se konat v neděli 28. května 2006 tradičně v Horních Počernicích u Svépravického rybníka, na rozhraní Černého Mostu, Horních a Dolních Počernic. Stejně jako vloni bude Počernický duatlon otevřeným závodem, to znamená, že se ho budou moci zúčastnit všichni zájemci z řad dětí, ale i dospělých. Ve své šestileté tradici bude totiž podruhé vyhlášen i pro dorostence, juniory a starší závodníky.
Pro žákovské kategorie to bude velmi důležitý závod, protože se zde bude soutěžit o tituly mistrů České republiky 2006 v duatlonu žactva. Samozřejmě mimo mistrovských trikotů se budou rozdělovat i body do Českého poháru ČSTT 2006 v duatlonu žactva, dorostu i juniorů a body do Pražského poháru v triatlonu 2006. Z toho důvodu očekáváme hojnou účast závodníků z celé České republiky stejně, jako tomu vždy bylo v minulých ročnících.

Tratě mistrovského závodu žactva budou pro mladší žáky dlouhé 2 km běh - 8km kolo –1 km běh, pro starší žáky 3 km běh - 12 km kolo – 1,5 km běh. Dorostenci, junioři a dospělí poměří síly na trati 5 km běh – 20 km kolo – 2,5 km běh. Bude připraven i závod pro nejmladší sportovce v kategorii benjamínků. První sportovci se vydají na trať přibližně v 9,30 hodin.

Záštitu nad závodem převzal starosta Místní části Praha 20 - Horní Počernice pan Ivan Liška. Hlavním sponzorem závodu i oddílu je firma PPL Professional Parcel Logistic. Vítězové jednotlivých kategorií získají medaile a věcné ceny od sponzorů z Horních Počernic a okolí. V minulých ročnících to byly firmy EGLO, Cyklo Počernice, Pekařství Moravec, ABO Servis, Alto s.r.o. a řada dalších.  Rádi uvítáme jednotlivce, firmy i nové zájemce o tento sport, kteří se budou chtít přípravy, realizace i vlastního závodu zúčastnit.

Bližší informace o minulých ročnících je možné získat na internetových stránkách pořádajícího oddílu TRI SKI HP http://www.volny.cz/triskihp. Na stejných stránkách můžete nalézt i mnoho informací ze života triatlonového oddílu a fotografií ze závodů.

Zájemci,  kteří nemají přístup na internet, mohou požádat o propozice a více informací  na telefonních číslech 605 115 068 , 281 911 025  nebo na e-mailové adrese: vanandrs@volny.cz.
Hodnocení:
SOUVISEJÍCÍ ODKAZY
TRI SKI Horní Počernice
Přečteno 933x

Komentáře

RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
8.2.23Mám radost, ale ambice směřovaly k nejvyššímu stupínku, říká Pavel Wohl
6.2.23Havaj pro ženy, Nice pro muže – model konání MS
1.2.23Úbytek odtrénovaných hodin naštěstí výkonnost neovlinil, říká Simona Křivánková
30.1.23České žně na Isramanu
28.1.23Stříbro! Marek Rauchfuss veze další medaili z mistrovství Evropy v zimním triatlonu
27.1.23Petr Soukup vybojoval stříbrnou medaili na XTERRA South Africa
25.1.23Stručný pohled do historie havajského Ironmana
22.1.23Trochu inspirace po Vánocích - somatotypy šampiónů
22.1.23Zásady sportovního tréninku.
29.5.22Triatlonista Grebík vstoupil do olympijské kvalifikace senzačním 7. místem na Světovém poháru! Volár obsadil na ME v super sprintu 15. místo