Zimní triatlon

Grabmüllerová očekávaně, Hakl překvapivě

Mistrovské tituly a současně prvá místa ve Vysočina WinTrialu 2006, MČR v zimním triatlonu, si zaslouženě vybojovali Šárka Grabmüllerová a Oldřich Hakl. Šárka přijela do Nového Města v oslnivé formě, před týdnem v té nejsilnější konkurenci dojela ve Freudenstadtu pátá a den před WinTrialem zvítězila v prvém závodě Rakouského poháru v Grazu před domácí nadějí Wasle. Skvělou formu na Vysočině potvrdil i Hakl, ale moc se s ní do neděle nechlubil. K závodu nebyl ani předem přihlášen a dokonale zaskočil své soupeře.
24.01.2006 - Jiří Chaloupka
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Zimní triatlon Diskuze

Kuril počtvrté nevyhraje!

Mistrovství ČR v zimním triatlonu Vysočina WinTrial 2006, které by se mělo konat 22. ledna, bude mít zcela jistě nového vítěze mužské kategorie. Skvělou sérii slovenského reprezentanta Patrika Kurila, jednoho z nejlepších zimních specialistů planety, přerušilo těžké zranění nohy, které utrpěl počátkem září na horském kole.
25.11.2005 - Jiří Chaloupka
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Zimní triatlon Diskuze

Jablonecký zimní triatlon

Zuzana Ďuranová (Labe Tri Club) a Pavel Mužíček ( TT Bižuterie Jablonec n.N.) vítězi 16.ročníku Jabloneckého zimního triatlonu V sobotu (5.3.2005) se uskutečnil 1.závod jabloneckého poháru, tedy Jablonecký zimní triatlon. Jde o kombinaci plavání 500m, běžky 5km a běh 3km. Po 15.ročnících letos došlo ke změně (Josef Mužíček)
10.03.2005 - etriatlon.cz
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Zimní triatlon Diskuze

MS v zimním triatlonu

České ženy na MS v desítce Tři cenné kovy z Wildhausu Na mistrovství světa v zimním triatlonu se dnes za oblevy a velice těžkých podmínek ve švýcarském Wildhausu česká výprava medaile nedočkala. V bílých stopách se mistry světa stali Němka Sigrid Langová a Rakušan Sigi Bauer. Sedmé místo Šárky Grabmüllerové, 10. příčka Petry Letenské i 13. pozice Otakara Kobra však dokumentují pevné místo Čechů mezi elitou. V celkové klasifikaci Světového poháru obsadil Kobr vynikající druhé místo, Grabmüllerová je mezi ženami čtvrtá. (ČSTT)
14.03.2004 - etriatlon.cz
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Zimní triatlon Diskuze

Češi s medailovými ambicemi na MS v zimním triatlonu

Zimní triatlon zakončí svojí letošní pouť od Tater přes Vysočinu a Pyreneje tam, kde začala, v Alpách. Mistrovství světa se koná 13. března opět ve Švýcarsku, stejně jako lednové mistrovství Evropy. Čeští reprezentanti letos potvrzují závod od závodu příslušnost ke světové špičce. Nejčerstvější výsledky Světového poháru ve španělském Candanchu hovoří samy za sebe. Šárka Grabmüllerová a Ota Kobr zvítězili a naznačili, kam náš zimní triatlon míří. To by měl ukázat právě závěrečný podnik letošního seriálu, kterým je MS ve švýcarském Wildhausu. (ČSTT)
10.03.2004 - etriatlon.cz
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Zimní triatlon Diskuze

Zimni triatlonisté opět uspěšní

Včera jsme se vrátili z Candanchú a po 18 hodinách řízení už jsem neměl sílu něco napsat. Dopadlo to skvěle Oťas a Šárka vyhráli, což Šárku posunulo alespoň do neděle na 1. místo ITU ranking a Oťase na 2. Bylo to docela jednoznačné - oba byli vepředu a už v běhu a od prvních metrů kola vedli a tak i dojeli do cíle - Šárka s náskokem 4 minut, Oťas to měl přece jen složitější, takže necelá minuta. Více na stránkách ITU. Smůlu měl Pavel Jindra, který mimochodem zajel skvělý závod a v (Ivo Grabmüller, ČSTT)
08.03.2004 - etriatlon.cz
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Zimní triatlon Diskuze

MČR v zimním triatlonu Žďár

Stejně jako loni skončilo Mistrovství České republiky v zimním triatlonu. Na tratích u Nového Města na Moravě byli nejrychlejší slovenský reprezentant Patrik Kúril a novoměstská lyžařka Petra Letenská. Mezi muži se ze zisku mistrovské titulu radoval celkově druhý Otakar Kobr, který tak uhájil pozici české jedničky. „Za hodinu a čtvrt jsou nejlepší v cíli,“ lakonicky hodnotil tvrdý, umrzlý sníh zkušený Ivo Grabmüller chvíli před startem nedělního závodu. Se svou manželkou Šárkou (Jiří Marek)
16.02.2004 - etriatlon.cz
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Zimní triatlon Diskuze

Mistr Evropy bude obhajovat prvenství

Oba vítězové loňské premiéry M-ČR v zimním triatlonu se postaví na start závodu, který se bude konat v neděli 15. února v Novém Městě na Moravě. Patrik Kuril ze Slovenska se stihl stát koncem ledna Mistrem Evropy a těší se na další souboj s naší špičkou. Ta by se měla objevit na startu kompletní, Kobr, Jindra a Groh, neboť závod Světového poháru na Slovensku se koná již v pátek. S výhledem na start při
10.02.2004 - Jiří Chaloupka
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Zimní triatlon Diskuze

Vodíčková a Šmíd zvítězili v zimním triatlonu

Ve čtvrtek byla v Jablonci n.N. nefalšovaná zima( -6 C, napadlo až 30 cm nového sněhu ). V neděli bylo ale vše jinak!!! Výrazné oteplení, 5 C nad nulou, zatažená obloha, občas dešťové přeháňky. Možná také proto bylo letos startujících méně.V neděli se Jablonci nad Nisou uskutečnil již 15.ročník závodu nazvaný Jablonecký zimní triatlon, který obnáší kombinaci 500m plavání v bazénu, 5 km na běžkách a 3,5 km běhu okolo jablonecké přehrady. (Josef Mužíček)
02.02.2004 - etriatlon.cz
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Zimní triatlon Diskuze
Počet položek: 99položek na stránku: |< < 4 5 6 7 8 9 10
RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
21.8.19Do Karlových Varů opět zamíří hvězdy světového triatlonu
19.8.19Tomáš Řenč - 7:54:07. Erbenová zlatá a Kočař třetí na Xterra Germany. Junioři berou další podium v EP. Pálavarace a IM Kodaň.
16.8.19Český pohár v dlouhém triatlonu pokračuje na Pálavě
15.8.19Vít Svozil a Eliška Gregorová ovládli Nanosilver Epic3Challenge 2019
14.8.19"Ještě teď nemůžu uvěřit, že to klaplo," říká Milan Svoboda
12.8.19Závod snů pro Jakuba Langhammera
6.8.19Ironman Tallin, Valachy Man, Norseman
5.8.19NA SLOVAKMANOVI POTVRDILA SVOU DOMINANCI SIMONA KŘIVÁNKOVÁ
5.8.19PŘI EVROPSKÉM POHÁRU JUNIORŮ V TÁBOŘE ZÁŘILI HRUŠKOVÁ A GREBÍK
5.8.19Bára Topinková: XTERRA Czech s jasnými známkami punku - race report