Rozhovory, profily

ČR (1203)Svět (120)

Vrchol sezony mám podle toho, jak je na mě hodná manželka, říká Petr Švarc

Petr se na triatlonové scéně pohybuje už úctyhodných patnáct sezon a ironmanských zářezů má kolem čtyřiceti. Je hlavním organizátorem známého Příbramského duatlonu, který je posledním závodem seriálu Ford Czechman Tour a jeho reklamní agentura sponzoruje několik triatlonových podniků. V následujícím rozhovoru jsme zavzpomínali na jeho triatlonové začátky a naťukli recept, jak se lze věnovat tomuto sportu dlouho a s radostí.
16.07.2014 - Josef Rendl
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Rozhovory, profily>ČR Diskuze

Soupeře jsem neřešil. Hlavním cílem bylo zajet pod 9 hodin, říká Dan Polanský po IM Klagenfurt

Danovi se podařilo v rakouském Klagenfurtu prolomit devítihodinovou hranici a s časem 8:52 získal havajský slot a druhé místo v kategorii 30-34 let. Přestože ho ještě nedávno trápily zdravotní problémy, dokázal se skvěle připravit a podat téměř bezchybný výkon. O víkendu se postaví na start Oravamana a po loňském stříbru bude i letos patřit mezi favority závodu.
09.07.2014 - Josef Rendl
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Rozhovory, profily>ČR Diskuze

Jsem ráda, že jsem neochrnula, říká Petra Krejčová po těžkém pádu z kola

Před dvěmy týdny opanovala Petra ženské startovní pole otrokovického Moraviamana. Následující víkend jela závod jihočeského poháru a ve vysoké rychlosti nezvládla prudkou zatáčku. Lékařská diagnóza - zlomenina krčních obratlů. Více v rozhovoru.
06.07.2014 - Josef Rendl
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Rozhovory, profily>ČR Diskuze

Reprezentovat v národním dresu pro mě bylo víc, než jet na IM Hawaii, říká Tomáš Bednář

O víkendu vybojoval Tomáš bronzovou medaili na premiérovém ročníku náročného Beskydmana. Letos má bývalý český reprezentant v dlouhém triatlonu v plánu závodit hlavně v Rakousku a Německu. Ale zároveň už mluví o jistém konci své dvacetileté triatlonové kariéry. Více v rozhovoru.
04.07.2014 - Josef Rendl
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Rozhovory, profily>ČR Diskuze

Tenhle masakr už nikdy, říkala si Hostinská v cíli Swissmana

Mezi triatlonové sny loňské vítězky Moraviamana Petry Hostinské patřil i start na extrémně náročném Swissmanovi. Jeho úskalí popsal barvitě ve své reportáži na našem webu další z českých účastníků David Sajner. O tom, jak velký zážitek s nemalou dávkou vůle a přemáhání vedl ke splnění Petřina snu se můžete dočíst v následujícím rozhovoru.
01.07.2014 - Josef Rendl
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Rozhovory, profily>ČR Diskuze

Chci se zlepšovat s každým závodem, mluví o svých olympijských plánech Tomáš Svoboda

Na víkendovém mistrovství Evropy v Kitzbuhelu skončil Tomáš v individuálním závodě na 26. místě a se smíšenou štafetou bral šesté místo. Stejně jako jeho dvojče David, který bude v Riu obhajovat londýnské zlato v pětiboji, i Tomáš má v úmyslu reprezentovat na olympijském triatlonovém závodě. K účasti je však zapotřebí nasbírat dostatečný počet bodů. Nedávno se blýskl zlatem na Mauriciu a momentálně mu patří 170. pozice na ITU rankingu.
24.06.2014 - Josef Rendl
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Rozhovory, profily>ČR Diskuze

Snad se ze mně v sobotu nestane zakřečovaná mrtvola, plánuje Standa Bican před Moraviamanem

Stejně jako pár desítek dalších borců, čeká Standu v sobotu v Otrokovicích premiéra na ironmanské distanci. V dětství sbíral medaile na gymnastických žíněnkách, pak přešel k bojovým sportům a později vylezl několik alpských stěn. Předloni se nadchnul pro triatlon a na podzim zajel první půlku ve Žďáru. Jak a jestli je připraven na sobotní boj s železňáckou porcí kilometrů si můžete přečíst v následujícím rozhovoru.
18.06.2014 - Josef Rendl
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Rozhovory, profily>ČR Diskuze

Matador si mě pěkně vyškolil, říká Kuba Langhammer o své penalizaci

Přestože je mu teprve dvaadvacet, v sobotu se na mistrovské půlce v Pardubicích naháněl s nejužší tuzemskou špičkou dlouhého triatlonu u nás. V prvním běžeckém okruhu dokonce atakoval medailové pozice, ale pak přišla čtyřminutová penalizace a propad do druhé desítky startovního pole. V našem rozhovoru se rozpovídal o konkrétních aspektech sobotního trestu za drafting a svém cíli v podobě světového šampionátu. A také o tátovi, který hraje velkou roli v jeho vztahu k triatlonu.
12.06.2014 - Josef Rendl
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Rozhovory, profily>ČR Diskuze

CZECHMAN očima tria nejrychlejších mužů

Jak prožíval závod Petr Vabroušek, Ladislav Dvořák a Luboš Truhlář? Těsně po sobotním závodě nám všichni tři medailisté poskytli čerstvé dojmy ze soubojů na vrcholné akci tuzemského triatlonu. Více v následující reportáži.
10.06.2014 - Josef Rendl
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Rozhovory, profily>ČR Diskuze

Ostřílený Vabroušek vybojoval první domácí titul na půlce a chválil CZECHMANa: 1000 lidí na startu není utopie

Železný muž Petr Vabroušek je ožehnutý žárem stovek triatlonových bitev, přesto se rok co rok pouští do dalších a jako velezkušený závodník stále drží krok se špicí. Naposledy se postavil na start CZECHMANa v Pardubicích a v největším domácím závodě vybojoval svůj první titul mistra republiky na tratích polovičního ironmana. Byl velmi spokojen s organizací a prozradil, že během pár let může počet startujících na této kultovní akci atakovat tisícovku. Více v rozhovoru.
09.06.2014 - Victoia production
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Rozhovory, profily>ČR>Ironman, dlouhý TT Diskuze
Počet položek: 1371položek na stránku: |< < 37 38 39 40 41 42 43 > >|
RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
21.8.19Do Karlových Varů opět zamíří hvězdy světového triatlonu
19.8.19Tomáš Řenč - 7:54:07. Erbenová zlatá a Kočař třetí na Xterra Germany. Junioři berou další podium v EP. Pálavarace a IM Kodaň.
16.8.19Český pohár v dlouhém triatlonu pokračuje na Pálavě
15.8.19Vít Svozil a Eliška Gregorová ovládli Nanosilver Epic3Challenge 2019
14.8.19"Ještě teď nemůžu uvěřit, že to klaplo," říká Milan Svoboda
12.8.19Závod snů pro Jakuba Langhammera
6.8.19Ironman Tallin, Valachy Man, Norseman
5.8.19NA SLOVAKMANOVI POTVRDILA SVOU DOMINANCI SIMONA KŘIVÁNKOVÁ
5.8.19PŘI EVROPSKÉM POHÁRU JUNIORŮ V TÁBOŘE ZÁŘILI HRUŠKOVÁ A GREBÍK
5.8.19Bára Topinková: XTERRA Czech s jasnými známkami punku - race report