Rozhovory, profily

ČR (1205)Svět (120)

Mojí oslavou byla projížďka na zákusek v Třeboni, říká Franta Linduška, nejrychlejší Čech na EP Karlovy Vary

V nabité konkurenci karlovarského závodu Evropského poháru skončil František Linduška těsně za první desítkou celkového pořadí a jako nejlepší z Čechů nechal za sebou i olympioniky Čelůstku a Švarce. Letos závodí prvním rokem v mužské kategorii a triatlonu se dle svých slov věnuje 24 hodin denně.
19.08.2014 - Josef Rendl
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Rozhovory, profily>ČR Diskuze

Třetí místo z Xterra Prachatice je pro Erbenovou tentokrát vítězstvím

V drsné prachatické Xteře, kvalifikaci na světový šampionát na Havaji, nesla český prapor nejvýš Helena Erbenová. Bývalá olympionička v běhu na lyžích sice tentokrát neobhájila loňské vítězství, ale v běžecké stíhačce se dostala na třetí stupeň vítězů za Němku Mullerovou a Britku Slackovou.
11.08.2014 - Tomáš Nohejl
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Rozhovory, profily>ČR>Xterra Diskuze

Jet na osobák mi dodávalo sílu a motivaci, říká Honza Jakubíček, stříbrný ze Slovakmana

Na jaře se potýkal se zdravotními komplikacemi a tréninku nemohl dát to, co by chtěl. Na czechmanské půlce se osmým místem sice vešel do první desítky, ale až teď o víkendu to konečně vyšlo. Na republikovém šampionátu v železňáku v Piešťanech se během celého závodu nepotkal s žádnou krizí a v osobním rekordu skončil na stříbrné příčce za Petrem Vabrouškem. Jak Honza prožíval Slovakmana, se dozvíte z následujícího rozhovoru.

Už mi přišla pozvánka na IM Hawaii, říká Filip Ospalý, čtvrtý na IM Zurich

Předzávodní spekulace o možné či nemožné účasti na letošním světovém šampionátu v Koně Filip rázně odmítl a skvělým čtvrtým místem v nabité konkurenci s časem 8:43 doběhl v Curychu na nepopulárním čtvrtém místě, ale potvrdil si havajskou účast. O tom, co prožíval během svého druhého Ironmana v životě, se rozpovídal v následujícím rozhovoru.

Škoda, že jsem zabloudil, říkal v cíli Aleš Drahokoupil, druhý na Krkonošmanovi

Alešovou sportovní doménou je orientační běh a o tomto víkendu jel teprve svůj pátý triatlonový závod v životě. Své běžecké kvality předvedl i v poslední disciplíně na Krkonošmanovi, kde se mu podařilo smazat ztrátu po dvou předchozích disciplínách a v cíli nestačil jen na českou ironmanskou star Petra Vabrouška. Více v rozhovoru.
31.07.2014 - Josef Rendl
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Rozhovory, profily Diskuze

Tomáš Mika vybojoval na IM Zurich 9. místo mezi profesionály

Po nepříjemné zlomenině klíční kosti před pár měsíci se Tomáš rychle vrátil do tréninku a o víkendu předvedl ve Švýcarsku svůj potenciál. Přestože to podle jeho slov nebyl úplně stoprocentní výkon, dostal se s časem 9:02 do první desítky v PRO kategorii. Jak Tomáš prožíval závod, se dozvíte z našeho rozhovoru.

Byl to spíš morální boj doplazit se do cíle, říká Michaela Gerychová, vítězka Krkonošmana

Sympatická blondýnka z podrkonoší opanovala ženské startovní pole prvního ročníku Krkonošmana. Na druhou Ditu Punčochářovou měla v cíli přes deset minut. Tam už na ni čekal manžel David, který bral v závodě šesté místo. Pro kovanou běžkyni, která se triatlonu věnuje teprve tři roky, je to po stříbru na Beskydmanovi další úspěch na kopcovitých tratích dlouhého triatlonu u nás.
29.07.2014 - Josef Rendl
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Rozhovory, profily Diskuze

Ospalý si zajistil účast ironmanském MS na Havaji. V Curychu skončil pod stupni vítězů

Český triatlonista Filip Ospalý se v Curychu postavil na start svého druhého ironmana. Vloni na podzim skončil na Floridě v českém rekordu s časem pod osm hodin třetí, ve Švýcarsku z toho nyní bylo čtvrté místo. I s tím je ale mistr Evropy z roku 2001 spokojený, neboť si jím zajistil účast na ironmanském mistrovství světa na Havaji.
28.07.2014 - Victoia production
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Rozhovory, profily>ČR>Ironman, dlouhý TT Diskuze

Raději než na Maui, tak do reprezentace, říká Lenka Cibulková, vítězka xterra Klíny

V sobotu zvítězila Lenka suverénním způsobem na profilově náročném závodě xterra Klíny. Na nedávném xterra France brala místo v Top Ten, ale její ambice byly ještě vyšší. Na tuzemské scéně terénního triatlonu se pohybuje na druhé pozici za suverénní Helenou Erbenovou. Jak hodnotí svůj krušnohorský výkon a jaké jsou její další plány se můžete dočíst v našem rozhovoru.
24.07.2014 - Josef Rendl
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Rozhovory, profily>ČR>Xterra Diskuze

Ospalý nechce, aby mu účast na Havaji proklouzla mezi prsty! Míří na ironmana do Curychu

Český triatlonista Filip Ospalý se v neděli 27. července postaví na start svého druhého ironmana. Bude to jeho letošní třetí závod a po vítězství na půlce v norském Haugesundu a v Českém poháru v Opavě má ve švýcarském Curychu jasný cíl. Zajistit si účast na ironmanském mistrovství světa na Havaji. Více v rozhovoru.
23.07.2014 - Victoia production
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Rozhovory, profily>ČR Diskuze
Počet položek: 1373položek na stránku: |< < 36 37 38 39 40 41 42 > >|
RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
23.8.19Tak skvělou atmosféru jsem ještě nezažila, říká Lucie Šnebergerová po IM Kalmar
22.8.19Bronz ze Žiliny je super, říká Radim Grebik po EP juniorů
21.8.19Do Karlových Varů opět zamíří hvězdy světového triatlonu
19.8.19Tomáš Řenč - 7:54:07. Erbenová zlatá a Kočař třetí na Xterra Germany. Junioři berou další podium v EP. Pálavarace a IM Kodaň.
16.8.19Český pohár v dlouhém triatlonu pokračuje na Pálavě
15.8.19Vít Svozil a Eliška Gregorová ovládli Nanosilver Epic3Challenge 2019
14.8.19"Ještě teď nemůžu uvěřit, že to klaplo," říká Milan Svoboda
12.8.19Závod snů pro Jakuba Langhammera
6.8.19Ironman Tallin, Valachy Man, Norseman
5.8.19NA SLOVAKMANOVI POTVRDILA SVOU DOMINANCI SIMONA KŘIVÁNKOVÁ