Rozhovory, profily

ČR (1209)Svět (120)

L.Vrobel: „Teplo s místní vlhkostí = smrtící zbraň“

Lukáš Vrobel serveru www.eTriatlon.cz před jeho havajským startem poskytl rozhovor. Dozvíte se, jak proběhla aklimatizace, z čeho má na Havaji největší strach, ale i o superkompenzační dietě. Na závěr sám dodává: „DĚLAT DLOUHÝ TRIATLON A NESTANOUT NA HAVAJI, JE STENÉ JAKO ODLOŽIT KNIHU PŘED POSLEDNÍ STRÁNKOU“
13.10.2005 - Lukáš Slatinský
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Rozhovory, profily>ČR>Ironman, dlouhý TT Diskuze

Petr Vabroušek: „Fouká tady jen 9 dnů z 10…“

Připravili jsem pro vás rozhovor s Ironmanským bohémem Petrem Vabrouškem. Vše nasvědčuje tomu, že na výkon Petra a ostatních českých borců se můžeme určitě těšit. V sobotu 15.10 vše vypukne!!! Favoritů na vítězství je vskutku mnoho Stadler, Reid, McCormack, DeBoom, Leasing, Zemstev a mnoho dalších…. Bude to opět prvotřídní podívaná. Jen připomínáme, že přímí přenos z havajského závodu můžete sledovat na stránkách www.ironmanlive.com
11.10.2005 - Lukáš Slatinský
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Rozhovory, profily>ČR>Ironman, dlouhý TT Diskuze

Prof.Václav Bunc: „Hlavního marketingového partnera najdeme“

Triatlonová sezóna se pozvolným krokem ukládá ke svému každoročnímu zimnímu spánku a právě v těchto dnech je nejvhodnější čas bilancovat a ohlédnout se zpět. Oslovil jsem tu nejpověřenější osobu v ČSTT a tím je předseda svazu Prof. Václav Bunc. Rozhovor s ním si můžete přečíst na následujících řádcích…..
08.10.2005 - Lukáš Slatinský
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Rozhovory, profily>ČR Diskuze

Honza Řehula: „Prioritou je start na olympiádě“

V sobotu se Honza Řehula postaví na start v Hong Kongu. Na závod se velmi těší, neboť profil kopcovité cyklistické části mu vyhovuje. Vrací se též k nepovedenému vystoupení na MS v japonském Gamagori a nebojí se velmi otevřeně hovořit o startu na olympiádě v Pekingu….
06.10.2005 - Lukáš Slatinský
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Rozhovory, profily>ČR>Krátký triatlon Diskuze

Petr Vabroušek: Mám asi nejnaducanější fáro v Koně

Exkluzivně přímo z Havajské výhně se nám ozval Petr Vabroušek. V pátek den po tiskové konferenci nabral směr tichomoří a po sedmé se postaví na start v Koně, která je pro celý triatlonový svět Mekkou. Úvodní část aklimatizace zatím ostatní zvládají bez větších problémů a nálada je mezi havajskými “vyvolenými“ výborná.
05.10.2005 - Lukáš Slatinský
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Rozhovory, profily>ČR>Ironman, dlouhý TT Diskuze

Lukáš Vrobel: „ Zranění mi hodně vzala, ale také dala“

Poprvé v jeho kariéře se postaví na start v Koně a vydá se vstříc havajskému peklu. Nominační jistotu získal začátkem července v rakouském IM Klagenfurt. Kde 6.místem a konečným časem 8:27:29 mile překvapil. Má respekt z havajských klimatických podmínek i ze závodu samotného a skromně dodává: „jedu hlavně dokončit“. Přejme Lukášovi ať se mu jeho den D co nejlépe vydaří…..
03.10.2005 - Lukáš Slatinský
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Rozhovory, profily>ČR>Ironman, dlouhý TT Diskuze

Železná matka zase sbírá medaile. Má dvě stříbra.

Halifax, Praha - Znovu a znovu se sbírá z bláta, sražená protivenstvími osudu. A opět to dokázala. Kája Polívková po roce a půl nemoci získala dvě stříbrné medaile na mistrovství světa v kvadriatlonu. Po návratu z Kanady, kde skončila druhá za krajankou Šárkou Zimovou, září štěstím. „Skvělý pocit, hrozně mě to zase baví, jak proháním mladý holky,“ říká 40letá máma dvou velkých dětí. A začíná si na stará kolena dělat řidičák na motorku. „Jiná už nebudu,“ směje se.
29.09.2005 - Tomáš Nohejl
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Rozhovory, profily>ČR Diskuze

Yvetta Hlaváčová: „Poznávání sebe sama“

Přinášíme vám rozhovor s Yvettou Hlaváčou. Dozvíte se jak s odstupem času hodnotí svůj plavecký výkon přes kanál La Mance. Otevřeně poukazuje na chyby, kterých se dopustili lidé co ji pomáhali a pevně věří, že v budoucnu absolutní rekord bude nést její jméno….
28.09.2005 - Lukáš Slatinský
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Rozhovory, profily>ČR Diskuze

Jarda Brynda „Vše směřuji k jedinému cíli. Ironman!

Jarda Brynda je jeden z nejvýraznějších domácích triatlonových závodníků. Zazáří jak na dlouhém tak i na olympijském triatlonu a problém mu nedělají ani cyklistické závody či X-terry. Jak sám říká závody v ČR ho začínají nudit a jakoby to někdo tušil přišla Jardovi nabídka na závodění až z daleké Austrálie. V rozhovoru se také dozvíte jaké zdravotní patálie si musel vytrpět a také o konfliktu a Martinem Pejsarem….
26.09.2005 - Lukáš Slatinský
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Rozhovory, profily>ČR>Ironman, dlouhý TT Diskuze

Petr Vabroušek: „ Havaj beru jako běžnou rutinu "

Internetový server www.etriatlon.cz vyzpovídal ještě před odletem na Havaj Petra Vabrouška. 30.září odlétá směr tichomoří a tajně doufá, že letos to do desítky vyjde. V rozhovoru se dozvíte o nepovedeném závodě ve Wisconsinu, jak tráví dovolenou náš nejlepší dlouhotraťař a jak start na Havaji bere jako běžnou rutinu….
26.09.2005 - Lukáš Slatinský
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Rozhovory, profily>ČR>Ironman, dlouhý TT Diskuze
Počet položek: 1377položek na stránku: |< < 129 130 131 132 133 134 135 > >|
RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
18.9.19V triatlonové komunitě panují přátelské vztahy a respekt k soupeři, říká Vojta Rakušan
15.9.19ŘENČ MÁ STŘÍBRO Z MISTROVSTVÍ EVROPY V DLOUHÉM TRIATLONU!
13.9.19Zatím chci zůstat u krátkého triatlonu, říká Oto Ottenschlager
10.9.19České boje na MS 70.3 na Azurovém pobřeží. Junioři řádili ve Slovinsku
5.9.19Biker Vlášek vyhrál Gigathlon na začátek velké trojkombinace
5.9.19Do posledního okruhu jsem si nebyl jistý průběžným pořadím, říká Petr Cívela
2.9.19Česká invaze v Zell am See. Křivánková a Řenč jsou mistři ČR.
1.9.19Seriál Mistrovství světa dospěl do finále dospěl od finále. Kuříková v něm vybojovala 35.místo, Frintová závod nedokončila
30.8.19Sám nebo v týmu? Je tady Gigathlon, velká pouť sportovní rodiny
29.8.19Bylo to nejdelších 10 kilometrů běhu v životě, říká Petra Kuříková