Daniela Ryf a Patrik Lange zvítězili na IRONMAN World Championship

15.10.2017 -
1. Patrick Lange (GER) 8:01:40, 2. Lionel Sanders (CAN) 8:04:07, 3. David McNamee (GBR) 8:07:11


PRO muži


1. Patrick Lange (GER) 8:01:40 (48:45, 4:28:53, 2:39:59)  
2. Lionel Sanders (CAN) 8:04:07 (53:41, 4:14:19, 2:51:33)
3. David McNamee (GBR) 8:07:11 (48:40, 4:28:55, 2:42:11)

4. Sebastian Kienle (GER) 8:09:59 (53:44, 4:14:57, 2:57:12)
5. James Cunnama 8:11:24 (ZAF) 8:09:59 (49:09, 4:21:03, 2:56:46)
6. Terenzo Bozzone 8:13:06 (NZL) 8:09:59 (48:41, 4:26:20, 2:53:48)
7. Andy Potts 8:14:43 (USA) 8:09:59 (49:01, 4:31:02, 2:50:47) 
8. Patrik Nilsson 8:18:21 (SWE) 8:09:59 (53:44, 4:14:57, 2:55:51)
9. Ben Hoffman 8:19:26 (USA) 8:09:59 (53:44, 4:22:00, 2:54:26)
10. Boris Stein 8:22:24 (GER) 8:09:59 (53:48, 4:23:59, 3:00:42)

11. Ivan Rana 8:24:53 (ESP)  
12. Bart Aernouts 8:26:28 (BEL)  
13. Thiago Vinhal 8:27:24 (BRA)  
14. Igor Amorelli 8:27:26 (BRA) 
15. Tim Van Berkel 8:28:05 (AUS)

-----------------------------------------------------------
PRO ženy




1. Daniela Ryf (SUI) ) 8:50:47 (53:10, 4:53:10, 3:00:02)
2. Lucy Charles (GBR) 8:59:38 (48:48, 4:58:19, 3:08:09)
3. Sarah Crowley (AUS) 9:01:38 (53:07, 4:57:51, 3:05:37)

4. Heather Jackson (USA) 9:01:38 (57:58, 4:53:55, 3:06:19)
5. Kaisa Sali (FIN) 9:04:40 (57:53, 4:59:50, 3:01:34)
6. Susie Cheetham (GBR) 9:16:00 (57:54, 5:03:28, 3:09:26)
7. Carrie Lester (AUS) 9:19:49 (57:53, 4:59:50, 3:16:35)
8. Liz Lyles (USA) 9:20:31 ((1:00:08, 5:04:10, 3:11:21)
9. Annabel Luxford (BEL) 9:20:58 (53:02, 4:59:15, 3:24:07)
10. Jocelyn McCauley (USA) 9:21:08 (54:31, 5:04:34, 3:16:42)

11. Mareen Hufe (GER) 9:23:11
12. Maja Stage Nielson (DEN) 9:25:38
13. Linsey Corbon (USA) 9:26:12
14. Melissa Hauschildt (AUS) 9:28:40
15. Laura Siddall (GBR) 9:29:51
Hodnocení:
Přečteno 1805x
RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
23.8.19Tak skvělou atmosféru jsem ještě nezažila, říká Lucie Šnebergerová po IM Kalmar
22.8.19Bronz ze Žiliny je super, říká Radim Grebik po EP juniorů
21.8.19Do Karlových Varů opět zamíří hvězdy světového triatlonu
19.8.19Tomáš Řenč - 7:54:07. Erbenová zlatá a Kočař třetí na Xterra Germany. Junioři berou další podium v EP. Pálavarace a IM Kodaň.
16.8.19Český pohár v dlouhém triatlonu pokračuje na Pálavě
15.8.19Vít Svozil a Eliška Gregorová ovládli Nanosilver Epic3Challenge 2019
14.8.19"Ještě teď nemůžu uvěřit, že to klaplo," říká Milan Svoboda
12.8.19Závod snů pro Jakuba Langhammera
6.8.19Ironman Tallin, Valachy Man, Norseman
5.8.19NA SLOVAKMANOVI POTVRDILA SVOU DOMINANCI SIMONA KŘIVÁNKOVÁ