Ironman South Africa

Nabitému víkendu dominoval Ironman South Africa

Víkendu dominoval Ironman South Africa, kde Ben Hofman nenašel přemožitele v nabité konkurenci závodníků. Ženský závod měl překvapující vítězku Finku Kaisu Lehtonnen. Závodilo se ovšem i na americkém kontinentu. Více informací v článku

Ironman South Africa pro Frommholda a Brandli

Na jihu Afriky je dobojováno. Závod opanoval černý kůň Němec Nils Frommhold a mezi ženami zvítězila Švýcarka Simone Brandli. Karol Džalaj, stejně jako v minulém roce, uzavřel top ten. Neztratili se ani zástupci Česka mezi AG. Více ve článku.

Ironman South Afrika s českým obsazením startuje již tento víkend!

Iromman South Africa startuje již tento víkend. Zde svojí formu testuje špička v oboru, age-group zase získává první sloty do Mekky triatlonu na Havaj! Letošní ročník nabídne skvělou podívanou, a to i z pohledu českého diváka.

Ironman South Africa pro Ronnieho Schildknechta a Jassie Donavan

Závod na jihu Afriky ovládl Švýcar Ronnie Schildknechat a Američanka Jassie Donavan. Lucie Reed (Zelenková) obsadila třetí místo a Petr Vabroušek třinácté. O velké překvapení se postaral Karol Džalaj. Více informací v článku.

Ironman South Africa opět s českou účastí

O víkendu Port Elizabeth hostí v tradičním termínu Ironman South Africa. Na startu nebude chybět ani Petr Vabroušek, kterého málem nepustila na černý kontinent celní správa. Více informací v článku.

Extrémní podmínky na jihu Afriky mu vynesly havajský slot

Václav Petrásek se triatlonu naplno věnuje dva roky a na začátku letošního přípravného období se rozhodl získat havajský slot. Vyšlu mu to hned na poprvé a nyní prožívá euforii. Cesta za slotem však byla trnitá a náročná. Více se dozvíte v rozhovoru.

Splnil si sen a míří na Havaj!

Jan Jakubíček skvěle zúročil zimu na Novém Zélandu a na jihu Afriky v Port Elizabeth vybojoval havajský slot. Podmínky v závodě byly extrémní a více se dozvíte v rozhovoru.

Na kole ho vítr doslova smetl ze silnice

Z JAR zdraví Milda Bayer,který hodnotí s odstupem dvou dní svoje vystoupení. Na místo závodu v JAR - Port Elizabeth,jsme přiletěli v pondělí společně s Mírou Vraštilem, který vše organizačně zajistil.

Clemente Alonso a Badmann ovládli IM South Africa

Španělský závodník Clemente Alonso-Mckernan ovládl IM South Africa. Závod se rozhodl až v závěrečném maratónu, kde Andi Bocherer, favorit závodu, odstoupil na 18.km. Petr Vabroušek skončil na 6.místě v čase 9:09,57. V ženách kralovala legenda Natascha Badmann.

Ironman South Africa - již tento víkend

Jihoafrický Port Elizabeth 22.dubna přivítá ironmany z celého světa. Na startu nebude chybět Petr Vabroušek či Miroslav Vraštil. Kdo je favoritem závodu a na které české závodníky se můžeme těšit ? více v článku ...
Počet položek: 23položek na stránku: 1 2 3 > >|
RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
18.4.19Jsem rád, že jsem republikový titul získal na domácí trati, říká Martin Semerád
16.4.19Radka Kahlefeldt třetí v Melbourne. Petr Michovský druhý na Floridě
13.4.19AQUATLONOVÉ TITULY ZÍSKALI SEMERÁD A SVOBODOVÁ
10.4.19Závod v Salou ukázal opravdové rezervy, říká Petr Soukup
9.4.19Nabitý víkend : Aquatlon, Xterra, Swimrun, Ironman
5.4.19První české sloty na Havaj. XTERRA se u nás opět rozjíždí na plný plyn.
2.4.19Už se nemůžu dočkat prvních závodů, říká Tomáš Řenč
31.3.19Plavecké tréninky pro inspiraci - 3 varianty
27.3.19Rád bych startoval na MS 70.3 v Nice, říká Lukáš Kočař
26.3.19Vodičková vítězí na Filipínách. Bradley Weiss ovládl Challenge 70.3. Taiwan