Malajsii si poddal Croneborg, v ženách zvítězila Riesler

Ironman Malaysia má za sebou další ročník. Ten ovládl takřka místní Fredrik Croneborg, v ženách se z vítězství radovala Němka Diana Riesler. Nejlepším Čechem z početné skupiny byl Martin Polesný, který finišoval 2. ve své AG.

Na Mallorce se radoval domácí Diaz, v ženách slavila Mccauley

Ironman na Mallorce k radosti domácího publika ovládl Carlos Lopez Diaz, ten slaví životní výsledek. V ženách se z vítězství radovala Američanka Mccauley. Nejlepším Čechem byl Miroslav Vraštil, který si po olympiádě v Riu odskočil na Ironmana. Helena Kotopulu v TopTen mezi ženami. Více v následujícím textu.

Maastricht a Budapešť dominovaly tomuto víkendu

Ironman Maastricht a Ironman 70.3 Budapest dominovaly tomuto víkendu. Zatím co v maďarské metropoli se lámala osobní maxima, Maastricht je spíš pro zkušené triatlonisty. Více informací v článku

Ironman Zurich? Ronnie opět úřadoval, již po deváté!

Ironman Zurich již zná své vítěze, je jimi Ronnie Schildknecht, který tento závod ovládl již po deváté! V ženách dominovala Daniela Ryf, která týden po Rothu byla opět k neporažení. Nejlepším Čechem byl Jan Šneberger. Více v článku

Kienle s Hauschildt jsou vítězové Ironman Frankfurt

Ironman Frankfurt již zná své vítěze, jsou jimi Sebastian Kienle a Melissa Hauschildt. Daniela Ryf své loňské vítězství neobhájila, za to Kienle se blýskl ve skvělé formě. Česká republika měla bohaté zastoupení na evropském šampionátu. Více informací v článku

V Klagenfurtu dál vládne Vanhoenacker, v ženách zvítězila Carfrae

Ironman Austria každoročně patří mezi nejsledovanější události v dlouhém triatlonu. Sedmkrát zde kraloval Belgičan Marino Vanhoenacker. V ženách startovala australská stár Mirinda Carfrae. Ve startovní listině nechybějí ani zástupci České republiky.

Ironman Nice pro Del Corrala a Deckers

Legendární Ironman Nice opanoval rychlonohý Španěl Del Corral, v ženách dominovala Belgičanka Tine Deckers, nejlepším Čechem byl ostřílený Zbyšek Jaroš. Hana Sýkorová vyhrála svou věkovou kategorii. Více v článku

Brent McMahon se blýskl třetím nejlepším časem historie

Brazílie byla svědkem třetího nejlepšího času historie Ironman. O senzaci se postaral Kanaďan Brent McMahon, který tratí prolétl v čase 7:46:10! Svým výkonem zastínil všechny ostatní. V ženách se z vítězství radovala Lyles Elizabeth, která prolomila hranici 9 hodin.

Jasse Thomas a Tine Holst ovládli IM Lanzarote

Na Lanzarote se odehrála bitva, o které se bude ještě dlouho mluvit. Frodeno je poražen Američanem Thomasem, Riesler na titul nedosáhla, slaví její krajanka Tine Holst. Čtěte více

V Texasu na zkrácené trati dominovali Němci

Ironman Texas, coby mistrovství severní Ameriky byl kvůli nepřízni počasí zkrácen. Na rychlých tratích dominoval debutant Patrick Lange. Mezi ženami nenašla přemožitelku Julia Gajer. Jana Richtrová a Daniel Tkáč vybojovali slot na Havaj v AG.
Počet položek: 217položek na stránku: 1 2 3 4 5 6 7 > >|
21.5.19Frintová podala skvělý výkon v Japonsku. Simona Křivánková bere 6.místo v Německu.
17.5.19Členitý terén s velkým převýšením je pro mě jako dělaný, říká Petr Cmunt, druhý z Krušnomana
14.5.19Volár a Svobodová vítězí v prvním kole ČP, Vodičková třetí ve Vietnamu
10.5.19Radka Vodičková-Kahlefeldt: Jsem pyšná na to, že se taková velká akce koná v mé rodné zemi!
7.5.19Již tuto sobotu v Klínech odstartuje další díl legendárního Krušnomana
6.5.19Milda Bayer otevírá další sezónu, Křivánkovi na Challenge Riccione
2.5.19Můj výkon odpovídá tomu, na co teď mám, říká Iveta Fairaislová
1.5.19Lukáš Kočař vybojoval bronz na MS v terénním triatlonu
29.4.19České úspěchy v Xterře, na Challenge, EP a WTS
25.4.19Honzu a Lucku Šnebergerovi čeká ostrý start do sezony ve španělské Marbelle