Ironman Australia

V Melbourne je dobojováno! Šampióny jsou Symonds a Hauschildt

Ironman Melbourne již zná své vítěze. Po strhující bitvě si vítězný vavřín z Melbourne odváží Kanaďan Jeffrey Symonds. Mezi ženami byla nejlepší domácí Melissa Hauschildt. Více v článku.

Zkrácená trať v Melbourne pro Eneka Llanose

Kvůli nepřízni počasí byla plavecká trať v Melbourne zkrácená. Závod ovládl Eneko Llanos v mužích a mezi ženami vyhrála Carine Abraham. Petr Vabroušek vybojoval 9. místo.

Ironman Melbourne – svátek triatlonu již tento víkend

Druhý ročník Ironman Melbourne nabídne zajímavou podívanou v profi kategorii. Závod ale láká i amatéry, který závod vykoupili během několika hodin od spuštění registrace. Více informací v článku.

Jimmy Johnsen a Britta Martin vítězí na IM Australia

Ironman Australia ovládl Dán Jimmy Johnsen a Britta Martin z Nového Zélandu. Petr Vabroušek obsadil 5. místo a Karol Džalaj finišoval jako desátý. Jak se závod vyvíjel se dočtete v článku.

IM Australia s Československou účastí

Ironman Australia je poslední akcí ze seriálu Ironman v letošním roce. Ve startovní listině figurují česká i slovenská jména. Na čí výkony se můžeme těšit? Více informací v článku.

Žraloci a krokodýli se ironmanů zalekli

V australském Cairns bodoval o víkendu Petr Vabroušek, když finišoval na 5.místě. Se svým výkonem je velmi spokojen a ochotně popisuje průběh a detaily závodu. Hodnotí i soupeře a pochvaluje si své 7.místo v havajském žebříčku.

Vabroušek se na ironmanu v Austrálii v nabité konkurenci blýskl skvělým pátým místem

Petr Vabroušek patří mezi světovou elitu ironmanu a v závodě v Cairns na severovýchodním pobřeží Austrálie to opět dokázal. V nabité konkurenci skončil pátý, když 3,8 kilometru plavání, 180 kilometrů na kole a závěrečný běžecký maraton zvládl za 8:40:00.

Snad mě nesežerou žraloci a krokodýli, obává se Vabroušek před ironmanem v Austrálii

Český triatlonista Petr Vabroušek se v neděli 3. června postaví na start ironmana v Cairns na severovýchodním pobřeží Austrálie. V nabité konkurenci by rád skončil v elitní desítce, ale kvůli reálné hrozbě napadení žralokem nebo krokodýlem se obává plavecké části.

Vabroušek závodil v Austrálii a chystá se na řadu evropských startů

13.místo si odvezl Petr Vabroušek z australského Melbourne, kde se konal závod série Ironman. Podal skvělý výkon a čas 8:29:25 hovoří za vše. Jaké jsou jeho dojmy ze závodu, se dočtete v rozhovoru.

Jak se čerpá australský benzín z naftové nádrže?

Slovenský reprezentant Karol Džalaj se ohlíží za svým vystoupením na IM Austrália. Mezi profíky finišoval na 13.místě. Petr Vabroušek dokončil na 10.pozici. V rozhovoru se mimo jiné dozvíte, že není diesel jako diesel.
Počet položek: 12položek na stránku: 1 2 > >|