Florida Halfironman ukázal favority

Florida Halfironman ukázal favority v plné parádě. O suverénním vítězství Nataschy Badmann a Simona Lessinga nebylo pochyb, ačkoliv každý z nich vítězí jinými prostředky. Švýcarka drtí své soupeřky v sedle svého ultralehkého Cheetaha a Brit, trvale žijící v USA, má špičkové všechny disciplíny. Příjemným překvapením bylo dějiště závodu, které pořadatelé neumístily
25.05.2005 - Jiří Chaloupka
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Ironman, dlouhý TT>IM 70,3 Diskuze

Ford sponzoruje IRONMANa vítěz bere 580 000$

Tisíce atletů z celého světa se připravuje na vrcholný vytrvalostní závod. A společně s nimi se při sérii triatlonů auta Ford SUV chystají představit jejich sílu, odolnost a výkon. Triatlon je v dnešní době jedním z nejrychleji se rozvíjejícich sportů. Počínaje letošním jarem se Ford stává hlavním sponzorem série závodů „ Ford Ironman Triathlon“, které se uskuteční v USA a zahrnují 5 kvalifikačních závodů a vrcholí Mistrovstvím světa. (Jitka Dřízhalová)

Ironman North America

Ironman North America ve sve prospektorske cinnosti ve vyberu lokalit pro kvalifikacni zavody jde jasnym smerem, Jsou to turisticka, divacky atraktivni mista a zde neni prostor pro zaprasena hriste ci zarostle brehy jezer. Zanovnim dejistem je i Walt Disney Resort u Orlanda, ktery mel v lonskem roce premieru a letos chysta velkou podivanou. V nedeli v 6:40 odstartuje Florida Halfironman a na startu se ceka temer 2500 borcu.

Gulf Coast Triathlon 2005

Gulf Coast Triathlon 2005 byl zavodem jak se patri, predpovedi se splnily i nesplnily. Nemecka ironmanska ekipa predstavila novou akvizici, Gollnick splnila ulohu favoritky, ale vsem zenam vypalila rybnik amaterka z Ohia. V sobotu v 6:15 startem ucastniku challenged division zahajil v Panama City Beach celodenni triatlonovy svatek, jehoz se zucastnilo vice nez 1800 zavodniku.
10.05.2005 - Jiří Chaloupka
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Ironman, dlouhý TT Diskuze

Co dodat k jarnimu treninku na Floride?

Po zastavce v St. Croix se oko triatlonoveho hurikanu presunuje na Floridu, kde bude mi tento mesic dve zastavky. Nejdrive ji bude Gulf Coast Triathlon, jeden z nejvetsich triatlonu ve Spojenych statech, ktery ma v Panama City Beach stejne postaveni jako zdejsi Ironman Florida, jen s tim rozdilem, ze turistickou sezonu tu zahajuje a Ironman ji konci.
06.05.2005 - Jiří Chaloupka
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Ironman, dlouhý TT Diskuze

Vabroušek závodí, aby nemusel trénovat

Zlín, Praha - Tři světová pásma, tři velké závody, tři úspěchy. Tak zahájil rok tuzemský triatlonový král Petr Vabroušek. A to domácí sezona ještě ani nezačala. „Naplánoval jsem si náročný závodní program. Abych nemusel tolik trénovat, už jen ladil a odpočíval,“ usměje se třicetiletý závodník Author TT Praha. Takže zopakujme: únor 2. v Malajsii, březen 5. v Jižní Africe, duben 4. v Arizoně

Železný muž se vrátil v malajské výhni

Langkawi, Praha - V žáru malajského slunce se ukovala nová síla do svalů pražského železného muže Jana Strangmüllera. V prvním kvalifikačním závodě Ironman (3,8-180-42,2) sezony skončil třetí a ukončil rok přešlapování a hledání. Druhý před ním dojel ještě Petr Vabroušek - dva Češi na stupních vítězů Ironmana, to tu ještě nebylo! První železné vítězství slavil Australan Courtney Ogden.

Ironman Malajsie 2005, Vabroušek 2.

Zdravime z malajskeho ostrova Lankgawi, kde dnes probehl Ironman Malajsie 2005. Prileteli jsme pouhy tyden pred startem, predevsim vinou pozdniho kontaktu od poradatelu. Jak se nakonec ukazalo, nebylo to pro dostatecnou aklimatizaci zdaleka dostatecne. 11 a 10 dni, ktere jsem tady stravil v poslednich dvou letech, bylo prece jen vyrazne "rozumnejsi". Zatimco lonskeho rocniku se zucasnilo neco kolem 500 startujicich, letos to byla (Petr Vabroušek)

IM Germany a IM Austria vyprodány. Co dál?

Zdá se, že evropské kvalifikační závody následují trend, který je běžný v severní americe. V současnosti jsou registrace závodů ve Frankurtu a Klagenfurtu uzavřeny. Pokud by jste měli zájem zúčastnit se závodu v Korutanech, kde se např. loni úspěšně kvalifikoval Jan Kovalovský, máte ještě možnost zaslat svou přihlášku. Na přidělení startovního čísla si ovšem budete muset počkat, pokud někdo z více než 2200 přihlášených svou pozici odřekne. V tom případě si na startovné připravte € 300 (Rudolf Fryček)

Železný muž Vabroušek byl čtvrtý, ale viděl obří vorvaně

Perth, Praha (ton) - Báječnou dovolenou si užívá v Austrálii český železný muž Petr Vabroušek z Author TT teamu. „Viděl jsem na vlastní oči třicetimetrové vorvaně a keporkaky,“ píše nadšeně o výletu na širé moře. Ale závody při jeho způsobu života nemohou chybět za žádných okolností. Při premiéře Ironmana v Perthu obsadil čtvrté místo - mezi 870 účastníky z 35 zemí.
Počet položek: 989položek na stránku: |< < 93 94 95 96 97 98 99 > >|
RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
21.8.19Do Karlových Varů opět zamíří hvězdy světového triatlonu
19.8.19Tomáš Řenč - 7:54:07. Erbenová zlatá a Kočař třetí na Xterra Germany. Junioři berou další podium v EP. Pálavarace a IM Kodaň.
16.8.19Český pohár v dlouhém triatlonu pokračuje na Pálavě
15.8.19Vít Svozil a Eliška Gregorová ovládli Nanosilver Epic3Challenge 2019
14.8.19"Ještě teď nemůžu uvěřit, že to klaplo," říká Milan Svoboda
12.8.19Závod snů pro Jakuba Langhammera
6.8.19Ironman Tallin, Valachy Man, Norseman
5.8.19NA SLOVAKMANOVI POTVRDILA SVOU DOMINANCI SIMONA KŘIVÁNKOVÁ
5.8.19PŘI EVROPSKÉM POHÁRU JUNIORŮ V TÁBOŘE ZÁŘILI HRUŠKOVÁ A GREBÍK
5.8.19Bára Topinková: XTERRA Czech s jasnými známkami punku - race report