TUFO MORAVIAMAN 3 týdny do startu

Opět je týden za námi a do startu Tufo - Moraviaman triatlonu zbývají již necelé 3 týdny. Z dalších novinek, se kterými se můžete setkat při našem závodě, je, že v cíli bude možnost využití regenerační masáže. Expo bude obohaceno nejen o výrobky firmy Ironman active wear
08.06.2005 - Silvie Valousková
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Ironman, dlouhý TT>Moraviaman Diskuze

NISSAN Pilman Triathlon již tuto sobotu

NISSAN Pilman Triathlon 2005 si v sobotu připíše čtvrtý záznam do historie našeho triatlonu. Během uplynulých tří let se závod ve Žďáru nad Sázavou stal pevnou součástí kalendáře nejen českých ironmanů. Nejnověji se o něj zajímá společnost jistého floridského zubaře, zda by se nehodil do jejich nového triatlonového seriálu. Pro nejlepší v absolutním pořadí jsou v cíli připraveny finanční ceny v celkové výši 2000 EUR.
08.06.2005 - Jiří Chaloupka
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Ironman, dlouhý TT>Pilman Diskuze

Pilman prolomí hranici 150 účastníků

Těsně před hranicí stovky se zastavil v pátek počet závazných přihlášek k letošnímu ročníku Pilman Triathlonu. Už nyní je tedy jisté, že bude překonán loňský účastnický rekord. A není vyloučeno, že se na startu objeví vůbec největší počet ironmanů v historii našeho triatlonu a nemusí odolat ani hranice 150 účastníků.
04.06.2005 - Jiří Chaloupka
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Ironman, dlouhý TT>Pilman Diskuze

Moraviaman, přípravy finišují

Do startu jediného dlouhého triatlonu u nás, ketrý je součástí ČP, zbývají necelé 4 týdny a s tím plyne už celkem velký shon a zařizování. Jako novinku, která se letos bude dít, je připravované promítání závodů ze zahraniční série Ironman, se kterým se můžete setkat den před startem, v době presentací.
01.06.2005 - Silvie Valousková
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Ironman, dlouhý TT>Moraviaman Diskuze

Z Pilmana do Budapešti!

Každý účastník Pilman Triathlonu 2005 bude mít v letošním roce výraznou slevu na startovném Budapešťského maratónu a dalších akcí v metropoli na Dunaji, kterými jsou zářijový půlmaratón a říjnový ženský běh. První z několika slibně rozjednaných spoluprací s organizátory významných vytrvaleckých podniků je zrealizována do finální podoby s maďarskými kolegy. Budapešťský maratón má letos na pořadu jubilejní 20. ročník a je dlouhodobě špičkově uspořádaným během.
01.06.2005 - Jiří Chaloupka
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Ironman, dlouhý TT>Pilman Diskuze

Florida Halfironman ukázal favority

Florida Halfironman ukázal favority v plné parádě. O suverénním vítězství Nataschy Badmann a Simona Lessinga nebylo pochyb, ačkoliv každý z nich vítězí jinými prostředky. Švýcarka drtí své soupeřky v sedle svého ultralehkého Cheetaha a Brit, trvale žijící v USA, má špičkové všechny disciplíny. Příjemným překvapením bylo dějiště závodu, které pořadatelé neumístily
25.05.2005 - Jiří Chaloupka
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Ironman, dlouhý TT>IM 70,3 Diskuze

Ford sponzoruje IRONMANa vítěz bere 580 000$

Tisíce atletů z celého světa se připravuje na vrcholný vytrvalostní závod. A společně s nimi se při sérii triatlonů auta Ford SUV chystají představit jejich sílu, odolnost a výkon. Triatlon je v dnešní době jedním z nejrychleji se rozvíjejícich sportů. Počínaje letošním jarem se Ford stává hlavním sponzorem série závodů „ Ford Ironman Triathlon“, které se uskuteční v USA a zahrnují 5 kvalifikačních závodů a vrcholí Mistrovstvím světa. (Jitka Dřízhalová)
24.05.2005 - etriatlon.cz
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Ironman, dlouhý TT>Ironman Serie Diskuze

Ironman North America

Ironman North America ve sve prospektorske cinnosti ve vyberu lokalit pro kvalifikacni zavody jde jasnym smerem, Jsou to turisticka, divacky atraktivni mista a zde neni prostor pro zaprasena hriste ci zarostle brehy jezer. Zanovnim dejistem je i Walt Disney Resort u Orlanda, ktery mel v lonskem roce premieru a letos chysta velkou podivanou. V nedeli v 6:40 odstartuje Florida Halfironman a na startu se ceka temer 2500 borcu.

Gulf Coast Triathlon 2005

Gulf Coast Triathlon 2005 byl zavodem jak se patri, predpovedi se splnily i nesplnily. Nemecka ironmanska ekipa predstavila novou akvizici, Gollnick splnila ulohu favoritky, ale vsem zenam vypalila rybnik amaterka z Ohia. V sobotu v 6:15 startem ucastniku challenged division zahajil v Panama City Beach celodenni triatlonovy svatek, jehoz se zucastnilo vice nez 1800 zavodniku.
10.05.2005 - Jiří Chaloupka
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Ironman, dlouhý TT Diskuze

Co dodat k jarnimu treninku na Floride?

Po zastavce v St. Croix se oko triatlonoveho hurikanu presunuje na Floridu, kde bude mi tento mesic dve zastavky. Nejdrive ji bude Gulf Coast Triathlon, jeden z nejvetsich triatlonu ve Spojenych statech, ktery ma v Panama City Beach stejne postaveni jako zdejsi Ironman Florida, jen s tim rozdilem, ze turistickou sezonu tu zahajuje a Ironman ji konci.
06.05.2005 - Jiří Chaloupka
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Ironman, dlouhý TT Diskuze
Počet položek: 994položek na stránku: |< < 93 94 95 96 97 98 99 > >|
RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
9.12.19Na půlce v Taupo a Bahrajnu řádili nejen Langhammer a Kočař
4.12.19Všechna ta dřina nebyla nakonec zbytečná, říká Honza Vyhnánek po IM Cozumel
2.12.19Jan Landa, thajský box a triatlon, láska na celý život...
29.11.19Užíval jsem si vynikající společnost xterrácké výpravy, říká Honza Šneberger
28.11.19“Štěrkolet“, dobrá volba (nejen) pro podzimní švihy
25.11.19Langhammer zářil v Malajsii. Řenč a Vyhnánek bojovali v Cozumelu.
22.11.19Jsem rád, že ještě nepatřím do starého železa, říká Pepa Křivánek
20.11.19“KOLCE“ …i bez sněhu můžete trénovat na…
19.11.19České Triatlonové oddíly vol. 1 Tri Ski Horní Počernice
15.11.19Paratriatlonista Honza Tománek se ohlíží za stříbrným MS a úspěšnou sezonou