Wainer vyrovnal Vabrouškovo maximum

FREDERICIA (Dánsko) (ČTK) - České historické maximum z mistrovství světa v dlouhém triatlonu vyrovnal na šampionátu v dánském městě Fredericia Jan Wainer. V cíli závodu na čtyři kilometry plavání, 120 km cyklistiky a 30 km běhu byl jedenáctý, stejně jako před dvěma lety Petr Vabroušek, který dnes obsadil patnácté místo.
07.08.2005 - Tomáš Nohejl
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Ironman, dlouhý TT>MS, ME Diskuze

Ironman Zurich. Co dělám 2 dny před startem

Další strávený den v Zurichu nepřinesl žádné překvapení, před závodní příprava probíhá přesně podle plánu. Ráno jsem se rozklusal se strečinkem na závěr. Odpoledne jsem vyjel na kolo ještě jednou si projet trasu závodu. Je tam pár nebezpečných sjezdů, jen tak pro jistotu, aby mě v závodě nic nepřekvapilo. V podvečer jsem se (Jan Kovalovský)

Pozdrav z Ironman Zurich

Zdravím z IRONMAN Zuric, Cesta byla v pohodě za 6:30 jsme dorazili do Zurichu a vyrazili na kolo. Projeli si trasu 60km (pojedou se tři okruhy). Kolo úplně změnili a těžší jsem ještě nejel. Pojedeme 9 velkých kopců. Pak jsme se proplavali v jezeře to nemělo chybu. (Jan Kovalovský)

Mistry Evropy v dlouhém triatlonu

Mistry Evropy v dlouhém triatlonu se ve švédském Sateru na tratích 4-120-30 km stali Britka Sara Gross a Belgičan Gerrit Schellens. Nicméně závody pod hlavičkou ETU-ITU se vyznačují tím, že krátký triatlon se jezdí s povoleným draftingem a dlouhý triatlon s draftingem tolerovaným. Ten druhý jev ovlivnil pořadí na stupních vítězů natolik, že nejeden ze závodníků odjížděl ze Skandinávie s pocitem hořkosti.
10.07.2005 - Jiří Chaloupka
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Ironman, dlouhý TT>MS, ME Diskuze

ME v dlouhém triatlonu z pohledu Evy Novákové

Hned po startu plavani jsem sla do cela startovniho pole zen a plavala osamocene cele 4km. Na polovine trati slunce svitilo primo proti ocim, a tak bryle s oranzovymi skly nebyly tou nejlepsi volbou.Diky odleskum paprsku od slunce jsem si chvilemi pripadala jako slepec a hledala alespon nejaky zachytny bod v okolni krajine. Ke konci prvniho a behem druheho okruhu jsem predplavala (Eva Nováková)
10.07.2005 - etriatlon.cz
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Ironman, dlouhý TT>MS, ME Diskuze

ME v dlouhém triatlonu, proběhne tuto neděli

Startovní listina pro ME v dlouhém triatlonu, které proběhne v neděli ve švédském Säteru, má prvou oficiální podobu. Na „standardních“ ITU tratích, 4-120-30 km, se objeví oba obhájci titulů z loňského roku, Dánka Kristensen a Belgičan Schellens, ale chybět překvapivě budou např. domácí mistr prvých dvou disciplín Andersson, loňský mistr světa Sindbale a týmy Francie či Finska.
30.06.2005 - Jiří Chaloupka
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Ironman, dlouhý TT>MS, ME Diskuze

Milan Řípa opět mezi Ironmany, úvaha o Pilmanovi

Změna ve zdravotním stavu (k lepšímu) a v osobním životě (doufám, že k lepšímu) mě dovolily se objevit 11. června na parkovišti u Pilské nádrže. Reportáž z Pilman triatlonu po čtrnácti dnech nepřipadá v úvahu, takže toliko ….úvaha. Týden před triatlonem teploty v Praze stále kolem 10 °C a tak jsem do tašky přibalil neoprén.
21.06.2005 - Milan Řípa
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Ironman, dlouhý TT>Pilman Diskuze

Moraviaman novinky před startem

Mezi novinkami, které se nám povedly, je start europoslance Tomáše Zatloukala, člen výboru pro kulturu, mládež, vzdělávání, média a sport. Na celý triatlon si netroufne a tak bude členem štafety Staré železo, společně s Petrem Vabrouškem a Jardou Hýzlem. Což se může považovat za pozitivum, že naší politici nehrají jen tenis a fotbal:-).
17.06.2005 - Silvie Valousková
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Ironman, dlouhý TT>Moraviaman Diskuze

Nissan Pilman Triathlon 2005 - pohled jinak

Loskotová a Wainer se stali suverénními vítězi NISSAN PILMAN Triathlonu 2005, který v nevlídném ránu připomínal spíše sraz otužilců. Chladné počasí minulých dnů bylo znásobeno drsnou Vysočinou. Teplota vody a vzduchu na stejném dílku Celsiovy stupnice, na nešťastné třináctce, k tomu silný, nárazový vítr.
14.06.2005 - Jiří Chaloupka
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Ironman, dlouhý TT>Pilman Diskuze

Pilman: Wainer obhájil, Loskotová se dočkala

Žďár nad Sázavou - Zima a chladný vítr trápily, ale nezastavily triatlonisty v úvodním podniku čtyřdílného seriálu na dlouhých tratích. Ve žďárském Pilmanovi obhájil loňské prvenství Jan Wainer z T-line teamu Louny a poprvé se na domácích tratích radovala Gabriela Loskotová z Axiom Orbit teamu.
12.06.2005 - Tomáš Nohejl
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Ironman, dlouhý TT>Pilman Diskuze
Počet položek: 994položek na stránku: |< < 92 93 94 95 96 97 98 > >|
RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
9.12.19Na půlce v Taupo a Bahrajnu řádili nejen Langhammer a Kočař
4.12.19Všechna ta dřina nebyla nakonec zbytečná, říká Honza Vyhnánek po IM Cozumel
2.12.19Jan Landa, thajský box a triatlon, láska na celý život...
29.11.19Užíval jsem si vynikající společnost xterrácké výpravy, říká Honza Šneberger
28.11.19“Štěrkolet“, dobrá volba (nejen) pro podzimní švihy
25.11.19Langhammer zářil v Malajsii. Řenč a Vyhnánek bojovali v Cozumelu.
22.11.19Jsem rád, že ještě nepatřím do starého železa, říká Pepa Křivánek
20.11.19“KOLCE“ …i bez sněhu můžete trénovat na…
19.11.19České Triatlonové oddíly vol. 1 Tri Ski Horní Počernice
15.11.19Paratriatlonista Honza Tománek se ohlíží za stříbrným MS a úspěšnou sezonou