ME v dlouhém triatlonu, proběhne tuto neděli

Startovní listina pro ME v dlouhém triatlonu, které proběhne v neděli ve švédském Säteru, má prvou oficiální podobu. Na „standardních“ ITU tratích, 4-120-30 km, se objeví oba obhájci titulů z loňského roku, Dánka Kristensen a Belgičan Schellens, ale chybět překvapivě budou např. domácí mistr prvých dvou disciplín Andersson, loňský mistr světa Sindbale a týmy Francie či Finska.
30.06.2005 - Jiří Chaloupka
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Ironman, dlouhý TT>MS, ME Diskuze

Milan Řípa opět mezi Ironmany, úvaha o Pilmanovi

Změna ve zdravotním stavu (k lepšímu) a v osobním životě (doufám, že k lepšímu) mě dovolily se objevit 11. června na parkovišti u Pilské nádrže. Reportáž z Pilman triatlonu po čtrnácti dnech nepřipadá v úvahu, takže toliko ….úvaha. Týden před triatlonem teploty v Praze stále kolem 10 °C a tak jsem do tašky přibalil neoprén.
21.06.2005 - Milan Řípa
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Ironman, dlouhý TT>Pilman Diskuze

Moraviaman novinky před startem

Mezi novinkami, které se nám povedly, je start europoslance Tomáše Zatloukala, člen výboru pro kulturu, mládež, vzdělávání, média a sport. Na celý triatlon si netroufne a tak bude členem štafety Staré železo, společně s Petrem Vabrouškem a Jardou Hýzlem. Což se může považovat za pozitivum, že naší politici nehrají jen tenis a fotbal:-).
17.06.2005 - Silvie Valousková
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Ironman, dlouhý TT>Moraviaman Diskuze

Nissan Pilman Triathlon 2005 - pohled jinak

Loskotová a Wainer se stali suverénními vítězi NISSAN PILMAN Triathlonu 2005, který v nevlídném ránu připomínal spíše sraz otužilců. Chladné počasí minulých dnů bylo znásobeno drsnou Vysočinou. Teplota vody a vzduchu na stejném dílku Celsiovy stupnice, na nešťastné třináctce, k tomu silný, nárazový vítr.
14.06.2005 - Jiří Chaloupka
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Ironman, dlouhý TT>Pilman Diskuze

Pilman: Wainer obhájil, Loskotová se dočkala

Žďár nad Sázavou - Zima a chladný vítr trápily, ale nezastavily triatlonisty v úvodním podniku čtyřdílného seriálu na dlouhých tratích. Ve žďárském Pilmanovi obhájil loňské prvenství Jan Wainer z T-line teamu Louny a poprvé se na domácích tratích radovala Gabriela Loskotová z Axiom Orbit teamu.
12.06.2005 - Tomáš Nohejl
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Ironman, dlouhý TT>Pilman Diskuze

NISSAN Pilman Triathlon již tuto sobotu

NISSAN Pilman Triathlon 2005 si v sobotu připíše čtvrtý záznam do historie našeho triatlonu. Během uplynulých tří let se závod ve Žďáru nad Sázavou stal pevnou součástí kalendáře nejen českých ironmanů. Nejnověji se o něj zajímá společnost jistého floridského zubaře, zda by se nehodil do jejich nového triatlonového seriálu. Pro nejlepší v absolutním pořadí jsou v cíli připraveny finanční ceny v celkové výši 2000 EUR.
08.06.2005 - Jiří Chaloupka
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Ironman, dlouhý TT>Pilman Diskuze

TUFO MORAVIAMAN 3 týdny do startu

Opět je týden za námi a do startu Tufo - Moraviaman triatlonu zbývají již necelé 3 týdny. Z dalších novinek, se kterými se můžete setkat při našem závodě, je, že v cíli bude možnost využití regenerační masáže. Expo bude obohaceno nejen o výrobky firmy Ironman active wear
08.06.2005 - Silvie Valousková
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Ironman, dlouhý TT>Moraviaman Diskuze

Pilman prolomí hranici 150 účastníků

Těsně před hranicí stovky se zastavil v pátek počet závazných přihlášek k letošnímu ročníku Pilman Triathlonu. Už nyní je tedy jisté, že bude překonán loňský účastnický rekord. A není vyloučeno, že se na startu objeví vůbec největší počet ironmanů v historii našeho triatlonu a nemusí odolat ani hranice 150 účastníků.
04.06.2005 - Jiří Chaloupka
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Ironman, dlouhý TT>Pilman Diskuze

Moraviaman, přípravy finišují

Do startu jediného dlouhého triatlonu u nás, ketrý je součástí ČP, zbývají necelé 4 týdny a s tím plyne už celkem velký shon a zařizování. Jako novinku, která se letos bude dít, je připravované promítání závodů ze zahraniční série Ironman, se kterým se můžete setkat den před startem, v době presentací.
01.06.2005 - Silvie Valousková
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Ironman, dlouhý TT>Moraviaman Diskuze

Z Pilmana do Budapešti!

Každý účastník Pilman Triathlonu 2005 bude mít v letošním roce výraznou slevu na startovném Budapešťského maratónu a dalších akcí v metropoli na Dunaji, kterými jsou zářijový půlmaratón a říjnový ženský běh. První z několika slibně rozjednaných spoluprací s organizátory významných vytrvaleckých podniků je zrealizována do finální podoby s maďarskými kolegy. Budapešťský maratón má letos na pořadu jubilejní 20. ročník a je dlouhodobě špičkově uspořádaným během.
01.06.2005 - Jiří Chaloupka
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Ironman, dlouhý TT>Pilman Diskuze
Počet položek: 989položek na stránku: |< < 92 93 94 95 96 97 98 > >|
RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
21.8.19Do Karlových Varů opět zamíří hvězdy světového triatlonu
19.8.19Tomáš Řenč - 7:54:07. Erbenová zlatá a Kočař třetí na Xterra Germany. Junioři berou další podium v EP. Pálavarace a IM Kodaň.
16.8.19Český pohár v dlouhém triatlonu pokračuje na Pálavě
15.8.19Vít Svozil a Eliška Gregorová ovládli Nanosilver Epic3Challenge 2019
14.8.19"Ještě teď nemůžu uvěřit, že to klaplo," říká Milan Svoboda
12.8.19Závod snů pro Jakuba Langhammera
6.8.19Ironman Tallin, Valachy Man, Norseman
5.8.19NA SLOVAKMANOVI POTVRDILA SVOU DOMINANCI SIMONA KŘIVÁNKOVÁ
5.8.19PŘI EVROPSKÉM POHÁRU JUNIORŮ V TÁBOŘE ZÁŘILI HRUŠKOVÁ A GREBÍK
5.8.19Bára Topinková: XTERRA Czech s jasnými známkami punku - race report