Triatlonový dream team

Real Madrid, NY Rangers, elitní kluby dvou nejvýznamnějších kolektivních sportů, fotbalu a hokeje. Zdálo by se, že klubové záležitosti jsou pouze otázkou kolektivních sportů, přesto i v ryze individuálním triatlonu najdete podobně elitní tým, je to TRI DUBAI. Za jeho vznikem stojí businessmani ze Spojených Arabských Emirátů podnikající v oblasti developingu a turistiky. Jejich finanční možnosti jim dávají možnost zaměstnávat nejlepší světové triatlety.
02.01.2006 - Petr Vejvoda
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Ironman, dlouhý TT Diskuze

Roth – evropská legenda mezi Ironmany

Roth. První evropská ironmanská kvalifikace, první světový ironman na kterém byla překonána magická hranice osmi hodin a zároveň závod, na kterém se Čech dostal poprvé pod devět hodin. A také závod jemuž odebrání ironmanské licence neubralo ani zlomek ze slavného lesku.

Ironman CZECH v Ironmountains

Co mají společného pánové Pavel Kořan, Marek Kavan, Michal Slabej, Jirka Horký? Jistě, spojuje je triatlon, ale také IRONMAN Czech!? Od roku 1992 jsem pravidelně každý rok na Valné hromadě v diskusi připomínal, že tak jako není triatletem, kdo nebyl na Havaji, nepoznala triatlon země, která nepořádá svého, rozuměj kvalifikačního, IRONMANa.
29.11.2005 - Milan Řípa
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Ironman, dlouhý TT Diskuze

IM Australia pohledem Petra Horáčka

Zdravím příznivce triatlonu a jeho long distance Ironman. Je večer po závodě Western Australia 2005, který se konal nedaleko Perthu v Busseltonu. Výsledky jsou již k dispoici na www.ironmanwa.com a tak bych se v následujících řádcích pokusil přiblížit závod z pohledu jeho účastníka tzv. age grupáka :-).... (Petr Horáček)

Snese Horáček Vabrouškovo kulinářské umění?

Opět se hlásím od protinožců z australského Busseltonu, kde se již vše připravuje k nedělnimu závodu. Na trati kola už je docela rušno a i na trati plaváni nejste sami. Při představovani odkud, že to vlastně jsem a odpovědi, že z Čech (Petr Horáček)

IRONMANM West Australia, info z místa

Informace přímo z místa nám zasílá náš zvláštní zpravodaj Petr Horáček, který se společně s Petrem Vabrouškem postaví i na start závodu. Zdravím všechny ze slunného australského Busseltonu, kde nám počasí svými 30C opravdu přeje a i když je zde holandsky větrno, tak ve srovnání s počasím, které vládlo při našem odletu z Prahy, si nelze na nic stěžovat. (Petr Horaček)

Nina Kraft plánuje návrat na závodní tratě

Dopingová hříšnice, sedmatřicetiletá Němka Nina Kraft, plánuje comeback a v současnosti trénuje na Floridě. Zákaz závodní činnosti udělený Německou triatlonovou unií (DTU) jí vypršel již letos 12. listopadu. Současně má ale i trest od světové Ironman organizace WTC, který platí až do října 2006.
19.11.2005 - Petr Vejvoda
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Ironman, dlouhý TT Diskuze

Vojta Hec - první čech na Havaji

Téměř před dvaceti roky sedím ve stanu mezi plaváním a cyklistikou. Třou mě ručníkem a do úst mi cpou teploměr. Bez devízového příslibu se 100 švédskými korunami v peněžence jsem na II. Mistrovství Evropy v dlouhém triatlonu ve švédském Satteru. Poprvé na západě s favoritem zabaleném v prostěradle a na něm hrdě vyšitý název „Long Distance European Triathlon Championship – Sätter“. Jediný Čech – objevuji kapitalistický triatlon. Opravdu jediný?

Češky svedly souboj o Ironmanský bronz

Gábina Loskotová a Tereza Macel svedly na Ironman Florida souboj o bronz, to bylo překvapení i pro zasvěcené. Gábině trvalo celých 30 km excelentního běhu než se probojovala před Terezu a na kýženou medailovou pozici. Čechokanaďanka podala výborný výkon, po vynikajících dvou disciplínách se jí povedl i běh, který ji zklamal na Havaji.

IRONMAN Monaco – na cestě k legendě.

Jen pár týdnů po prvním ročníku polovičního Ironmana v Monaku je ze zpráv v mezinárodních médiích možné zaznamenat stoupající zájem triatlonistů o tento náročný, ale zároveň nádherný závod, který letos absolvovali rovněž dva Češi – Martin Matula a Jan Kovalovský.
07.11.2005 - Petr Vejvoda
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Ironman, dlouhý TT>IM 70,3 Diskuze
Počet položek: 994položek na stránku: |< < 90 91 92 93 94 95 96 > >|
RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
9.12.19Na půlce v Taupo a Bahrajnu řádili nejen Langhammer a Kočař
4.12.19Všechna ta dřina nebyla nakonec zbytečná, říká Honza Vyhnánek po IM Cozumel
2.12.19Jan Landa, thajský box a triatlon, láska na celý život...
29.11.19Užíval jsem si vynikající společnost xterrácké výpravy, říká Honza Šneberger
28.11.19“Štěrkolet“, dobrá volba (nejen) pro podzimní švihy
25.11.19Langhammer zářil v Malajsii. Řenč a Vyhnánek bojovali v Cozumelu.
22.11.19Jsem rád, že ještě nepatřím do starého železa, říká Pepa Křivánek
20.11.19“KOLCE“ …i bez sněhu můžete trénovat na…
19.11.19České Triatlonové oddíly vol. 1 Tri Ski Horní Počernice
15.11.19Paratriatlonista Honza Tománek se ohlíží za stříbrným MS a úspěšnou sezonou