E.ON XTERRA CZECH – Mistrovství Evropy 2004

Tuto sobotu se koná v Hluboké nad Vltavou významná sportovní akce E.ON XTERRA Czech. Jde o Mistrovství Evropy v terénním triatlonu s účastí profesionálních i amatérských závodníků z celého světa. Sportovní areál v Podskalí zahájí svůj sportovní festival již v pátek, kdy v pět hodin odstartuje XTERRA CZECH RUN, tří a šestikilometrový běh pro veřejnost. Všichni, kdo si chtějí v pátek zazávodit se můžou zaregistrovat již od jedné hodiny ve sportovním areálu Hluboká nad Vltavou. (xterra.cz)
22.06.2004 - etriatlon.cz
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Offroad TT, Xterra>Xterra Czech Diskuze

Test z XTERRA Alpinismu…XTERRA Austria 2004

Mistrovství Rakouska a zároveň první závod série XTERRA European Tour 2004 hostilo tyrolské horské středisko Achensee. Startovalo se v nadmořské výšce 980 m. Na kritických 12 stupňů Celsia se ohřála voda v horském jezeře, které nezamrzá ani v zimě, proto bylo plavání zkráceno o polovinu na pouhých 500 metrů. Nejlépe si s chladnými vlnami Achenského jezera poradil Olivier Marceau, Francouz reprezentující Švýcarsko a třetí muž nedávného mistrovství světa v olympijském triatlonu. Na nadějné druhé pozici vylézal z vody český reprezentant a medailista (Xterra.cz)
22.06.2004 - etriatlon.cz
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Offroad TT, Xterra Diskuze

Triathlon di Bardolino

Seriál Italského triatlonového poháru pokračoval 19. června v okolí jezera La Garda. Tradičně silnou zahraniční účast rozšířil i takřka kompletní český reprezentační tým žen a celkem 10 českých závodníků. Celkem se nastat postavilo přes 1100 triatlonistů. V ženském závodě se očekávalo především potvrzení výkonnosti našich olympioniček. Lenka Radová podala standardní výkon a obsadila třetí místo. Jejímu lepšímu umístění bránila především kumulovaná únava ze série absolvovaných závodů (Cingálek R., Slaba R.)
21.06.2004 - etriatlon.cz
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Triatlon>Zahraničí Diskuze

Olympijská nominace

Olympijská nominace.TriatlonPrůběh závodu v Italském Bardolino i vývoj celé letošní sezóny z hlediska výkonnosti našich reprezentantek vybízejí k otázce, zda ČSTT zvolil správná nominační kritéria pro OH 2004. Při schvalování nominačních kritérií si pravděpodobně nikdo nechtěl připustit možnost, že české ženy vyjedou pouze 2 startovní místa. Nekoncepční prací ČSTT (komise reprezentace, koordinátor) se tato situace stala realitou. Dlouholetá opora reprezentace Renata Berková v letošní sezóně zatím nepředvedla (Cingálek R., Slaba R.)
21.06.2004 - etriatlon.cz
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Triatlon>OH, MS, ME Diskuze

Úspěch na dvou frontách

BRNO – Úspěšný víkend prožili triatlonisté Olympo teamu. V korejském Tongyeongu si připsaly Vendula Frintová s Lenkou Radovou body do celkového hodnocení Světového poháru za páté a šesté místo. V neděli v Poděbradech potvrdil vítězstvím Filip Ospalý letošní dominantní postavení na domácí triatlonové scéně. V korejském závodu Světového poháru doplatily závodnice Olympo teamu Vendulůa Frintová a Lenka Radová na svou slabší disciplínu - plavání. Dohonit ztrátu
14.06.2004 - Tomáš Nohejl
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Triatlon>ČP Diskuze

Brynda a Vodičková první v Jablonci

Za slunečného počasí a skvělé divácké podpory proběhl v neděli 3. závod ČP Jablonci n. N. Do 16-ti stupňové přehrady se hodinu a půl po poledni vrhlo 50 mužů a 15 žen, aby ukázali divákům skvělou triatlonovou podívanou. Od úvodních metrů si to ve vodě rozdávali Jan Francke a Pavel Mužíček, kterým skvěle sekundovala další čtveřice závodníků. Tu tvořili Brynda, Michal Francke, Polanský a Hampejs (David Janata)
09.06.2004 - etriatlon.cz
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Triatlon>ČP Diskuze

Mistrovství Evropy dorostu - 2004

.června 2004 se konalo v Marině de Montalto, ležící asi 100 km severně od Říma ME dorostu. Italští pořadatelé připravili pro tuto věkovou kategorii závod v městečku, které je v podstatě dnes již účelově postaveným letoviskem pro rekreaci na velmi tmavých, šedohnědých plážích Středozemního moře a které je jako takové součástí starobylého, 3 km vzdáleného města Montalto di Castro čítajícího asi kolem 3000 obyvatel. Prostředím závodu se stal zajímavý úsek pobřeží plný krámků, apartmánů a pláží, (Jaroslav Formánek)
08.06.2004 - etriatlon.cz
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Triatlon>OH, MS, ME Diskuze

Poděbradská kolonáda určí nominaci na MEJ

Nadcházející závod ČP v triatlonu juniorů, který se koná v Poděbradech určí jmenovité složení pro MEJ v TT. V letošním roce je pořadatelem MEJ švýcarské město Lausanne, mající bohaté zkušenosti s pořádáním vrcholných triatlonových akcí kterými jsou např. SP či MS. Pořadatelé připravili zcela nový cyklistický okruh se dvěma výjezdy a několika technicky náročnými pasážemi. Tuto „vysokou školu cyklistiky“ absolvují závodníci třikrát. Běžecká část je pokračováním (Jiří Seidl)
06.06.2004 - etriatlon.cz
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Triatlon>ČP Diskuze

Na pražské Xteře tekla krev a praskaly kosti

Praha - Jelo se ve městě a přece v nejdrsnějších terénech. Pátý závod letošní série E.ON Czech Xterra tour v terénním triatlonu, který se jel v okolí Hostivařské přehrady v Praze, přilákal rekordní počet téměř 150 účastníků. Třetí výhru v řadě vybojoval František Žilák z Cyklomax/Rock machine teamu. „Bylo to hodně náročný, fyzicky i technicky,“ řekl vyčerpaný v cíli. Na trati strávil téměř dvě hodiny, to byla skvělá příprava na červnový vrchol na Hluboké. Naopak vítěznou Xterra premiéru slavila
06.06.2004 - etriatlon.cz
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Offroad TT, Xterra Diskuze

Závod olympijských nadějí

Slawa, malé městečko ležící východně od Zelené Gory a 28 km severozápadně od města Glogow, které jistě mnozí pamatují jako pořadatele pěkného ME v duatlonu před několika lety, přivítala 30.6. 2004 k již tradičnímu čtyřutkání ve třech věkových kategoriích mladé závodníky z Polska, Maďarska , Slovenska a Česka. Centrem klání se stal pěkný camp na břehu 12 km dlouhého jezera, sloužící k prázdninové rekreaci Poláků. Camp se stal dějištěm nejen nedělního závodů pro (Jaroslav Formánek, ČSTT)
02.06.2004 - etriatlon.cz
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Triatlon>SCM a mládež Diskuze
Počet položek: 4656položek na stránku: |< < 439 440 441 442 443 444 445 > >|
RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
17.5.18Snad poprvé v životě jsem se stihla dívat při závodě po okolí, říká Lenka Králová
17.5.18Plavecké tréninky pro inspiraci v 3 úrovních
16.5.18Česká dominance v Kotoru!
15.5.18Ondřej Olšar se po operaci kolene dostává znovu do formy, pomoci mu v tom má i jeho tajná zbraň.
10.5.18Černým koněm závodu bude Lukáš Kočař, říká Tomáš Langhammer
9.5.18Víkendová porce závodů
8.5.18Hus Muže ovládli Bednarský a Vargová
7.5.18IRON PEOPLE RACE
3.5.18Nikdy nestojím na startu bez víry ve vítězství, říká Petr Soukup
2.5.18Závod IM Texas byl ve znamení divokého západu